19.04.2017

Achtung!!

Je-li na výrobku napsáno " Nůž na koberce" - je Cheap Breitling Replica marnotratné používat tento výrobek i na palce. Je tedy na čase dokázat publiku i fanouškům, že palec je pro kytaristu pouhým přepychem. Cheap Replica Watches Navíc pro kytaristu mého kalibru, který používá pouze tříprsté akordy a jednoprstá sóla. Jsou li to tedy vůbec akordy a sóla, že ano! Tak tedy tuto sobotu na přerovském Pivovaru v rámci evropského turné báječných Cheap Audemars Piguet Replica kapel NEŘEŠ a KoWall CompanY. Budeme hrát jako první, neboli tzv. votvíráci a poznáte nás podle lichého počtu prstů v kapele. Replica WatchesVaše agentura Beng a Šmik

10.04.2017

Děkujeme za návštěvu:-)

01.04.2017

Těšíme se na vás!!

27.03.2017

No né!!

Ani ten nejzarytější optimista, Replica Watches ba ani to nejvíc nepřející hovado,..nikdo by nikdy neuvěřil, že moje výstava s názvem Na Kole bude mít takový úspěch. A že navíc obdržím dva dny před ukončením výstavy Cheap Replica Watches prosbu o její prodloužení. Ba co víc! O prodloužení, o besedu a muziku v jednom. Moc vám za to děkuju, neboť je to obrovské ocenění mého způsobu bytí. Tak tedy: Výstava Na Kole prodloužena do 7.4. V tento finální den, můžete být navíc od 17:00 součástí besedy s názvem Na Cestě, k tomu očmuchat mé čundrácké vybavení, poslechnout něco z kuchyně D.U.Bmusic Hublot Replica a navíc si koupit vystavené fotografie za účelem podpory mé další cesty. Děkuju vám...děkuju...a teď mne prosím nechte se štěstím tetelit:-)

swiss replica watches

08.03.2017

Stalo se!!

Mark Chapman zastřelil Lennona den poté, co zveřejnil list New York Times umělcův rozhovor o kapele. Stejný osud postihl i kytaristu Tří Sester Frantu Sahulu, Hublot Replica akoráte to nebylo po interview v Tajmsech, nýbrž Lidovkách. No není to divný?! Proto jsme na rozhovor do novin poslali raději toho nejstaršího. To dá rozum! Budeme netrpělivě čekat na jeho zítřek!:-)

http://prerovsky.denik.cz/kultura_region/pavel-kadlicek-z-kapely-d-u-bmusic-nase-koncerty-bezne-trvaji-treba-ctyri-hodiny-30170307.htm

06.03.2017

Ano, ano...

D.U.Bmusic kdysi řekli:" už nikdy"!! A zčista/jasna jsou D.U.Bmusic zase ve studiu! D.U.Bmusic jsou lháři!! (naštěstí:-)

IWC Replica

Cheap Replica Watches

Cheap Audemars Piguet Replica

26.02.2017

Ano, daří se nám...

..děkujeme našim fanouškům za optání{#emotions_dlg.55}

 

Cheap Audemars Piguet Replica

Cheap Replica Watches

IWC Replica

Hublot Replica

Cheap Replica Watches

 

 

 

23.02.2017

Jakob Collier..

. Britský deník The Guardian označil Colliera za „nového spasitele jazzu“ a v recenzi popsal jeho show jako „ohromující a jedinečnou“. Collier si svým talentem získal i uznání velkých hvězd hudebního světa. Slavný americký hudební vizionář Ouincy Jones, známý také jako producent nejprodávanějšího alba na světě Thriller od Michaela Jacksona, označil Colliera za nejtalentovanějšího mladého hudebníka, kterého kdy viděl: “Je to jeden z mých nejoblíbenějších mladých umělců na světě… naprosto dechberoucí show!”.K jeho dalším obdivovatelům patří Pat Metheny, Jamie Cullum nebo Steve Vai.

 

..božínku, vždyť je mu teprvá jeden Hublot Replica a dvacet. A tak krátký život písklete mu stačí na to, aby zamíchal jazzovou hudební sekcí. A nejen jazzovou, protože to co Collier sám - podotýkám SÁM - dokáže tvořit a stvořit, je dech beroucí. Není to hudba pro každého a už vůbec ne pro masy. Ale jeho moderní a neotřelý přístup k tvorbě hudby i videí je famózní. Ne Cheap Replica Watches nadarmo posbíral ceny GRAMMY jako rohlíky. Starší hudební generace se tedy ptá: " kdo to kurva je?". Já se ptám: " Co bylo kurva obsaženo ve spermatu jeho otce"!!? "Byl to hudební heroin"!!???


19.02.2017

Jak vidno..

..některým z DUBu se daří:-)....děkuju za foto pane Majer{#emotions_dlg.47}

Hublot Replica
Hublot Replica Watches

Cheap Replica Watches

IWC Replica

Cheap Audemars Piguet Replica

01.02.2017

Tradáááá!!!

Bajka o tom, kterak "fotograf - amatér" nabídku z galerie dostal. A vezmeme li v potaz, že ještě na Cheap Audemars Piguet Replica vernisáži zabrnká na kajtru jako "kytarista - amatér", máme jasný důkaz o tom, že zázraky se dějí!

  Pro ty, kdož nevědí co je to vernisáž - tak je to úvodní fáze výstavy, kde se žerou chlebíčky, pije šampíčko, kolem se motají echt kočičky a všichni společně hodnotí, že: "tohle je fakt kámo Cheap Replica Watches umění jako prase, v tom se vyznám..":-)...Brekekééé....těším se!

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom