10.11.2016

10.ročník běhu jako dělo - Listoprďák - je za humny..

Listoprďák se rozhodnul podpořit projekt Kola Dětem, což ve volném překladu znamená, že:

Listoprďáci jsou extrémní srdcaři a opravdoví bohatýři !!{#emotions_dlg.srdce}


¨D.U.Bmusic jim za to odehrají takovým nášupem, že se jim zkroutí uši a orosí se stěny!! 
Děkujeme moc a moc


..a kdo chce být u toho, nechť se 10.ročníku běhu jako dělo zůčastní. Grrrrrrrrrrrrrrrr:-)

22.10.2016

Kola Dětem a D.U.Bmusic repete..

..aneb, " kápněte nám trošku pozitivní barvy do toho podzimního hnoje"Cool 

  D.U.Bmusic & spol. se opět infiltrují do projektu Kola Dětem za účelem obstarat nová, naleštěná kola pro děti ze sociálně slabších rodin. Nebude to žádná monster akce, jak tomu bylo před rokem, kdy se nám podařilo vyloudit úsměv a jásot u dvanácti dětí.  

  Tlačí nás totiž čas a nová kola nosí samozřejmě Ježíšek. O to více jednáme spontánně a v naší sbírce budeme neoblomní, až drzí:-) 

   Je nám navíc obrovskou ctí, že se do projektu vložil opravdový guru extrémního cyklocourání po světě - Honza Ždánský, který pro projekt Kola Dětem uspořádá besedu, kterak projel Himaláj.....i jiný háj {#emotions_dlg.vlajkacz}

 

Předběžné akce v rámci projektu Kola Dětem tedy prozatím jsou:

6.11 - Pavel Kadlíček/ Patagoniabike - Alternativa Zlín 16:00

19.11 - Listopďák - koncert D.U.Bmusic - Týn nad Bečvou

3.12 - Honza Žďánský/ Na kole přes sedla Himalaje - restaurace Parník 18.00

3.12 - koncert D.U.Bmusic  - restaurace Parník Přerov 20:00

Předem děkujeme za vaše nápady, postřehy, případně chuť se do projektu vložit, či jej finančně podpořit.

Vždyť Vy už máte o Ježíškovi jasno{#emotions_dlg.srdce}

 

 

22.10.2016

Po malé odmlce jsme zpět!

Odmlka způsobená couráním kapelníka po prdelích světa na kole je u konce. neznamená to ale, že naší kompletací hned roztočíme kola. Naopak. Budeme uzavření do sebe a do zkoušení nového repertoáru. Tak se tedy těšte {#emotions_dlg.48}

A tady něco málo z kapelníka:-)

04.08.2016

Klid před bouří či Bouře před klidem

  První srpnovou sobotu odehrají Dé-Ú-Báci Nekňubáci koncert, po kterém se pravděpodobně na nějaký čas odmlčí. Důvodem není nemoc, těhotenství, případně výkon trestu, ale opětovné sebemrskající ježdění na kole po cizích planetách monsignora Kadlíčka alias Králíčka alias Ťopana Blbana {#emotions_dlg.vlajkacz}

  Jelikož je času do jeho odjezdu žalostně málo, rozhodla se D.U.B federace uspořádat společné rozloučení přímo na sobotním koncertě. Skupina pojme tento koncert jako Poslední Večeři Páně, případně Poslední Oběd Ťopana.

  Kapela bude hrát nerušivě akusticky, donese si na pódium stůl a židle, Swiss Audemars Piguet Replica přinese z domova jídlo, pití a pochutiny a u stolu bude probíhat nerušená konverzace. Každý z posluchačů si bude moci na pódiu přisednout, nacpat si bachor, případně si placnout Ťopana po tlamě a zadku před jeho odjezdem.

  Na závěr se všichni dojemně popliveme přátelským "tfuj tfuj" na cestu!{#emotions_dlg.rock}

Kdo tedy nestihne koncert tuto sobotu na přerovském náměstí TGM od 13.00, ten si počká do října. A to už bude klendra jako prase:-) omega replica watches

  Jo a kdo bude mít zbytky od oběda, ať to donese v sobotu na náš zmiňovaný stůl {#emotions_dlg.srdce}

Děkujemééééééééé

18.07.2016

Blíží se to,..blíží..

16.06.2016

Něco se chystá..

..a zní to velkolepě:-)

http://www.kromfest.cz

15.06.2016

Oj, je nám ctí..

Město Přerov si nás vybralo jako zástupce pro Evropský Den Hudby. Naše mecheche zazní na přerovských hradbách, odkud Komenský kazal světu, že "škola hrou je to pravý a ořechový". No výborně!

  A navíc jsme k sobě přizvali omladinu. Naše zpívající Jitule totiž šéfuje nadané generaci s názvem Altas Světa a je naší povinností jim na chvíli půjčit pódium.

  Fakt se těším{#emotions_dlg.rock}

26.05.2016

Znáte svého souseda?

..já jo. Mám tři sousedy, ze tří stran. A znám je všechny.

   No jó, ale já bydlím na dědině a to je jiná. Tady jsme sousedi všichni. A navíc jsme všichni bratří a sestry, Tedy dost možná. Vlastně doufám, že s některýma bratr ani sestra nejsem. Ale to jsem odbočil{#emotions_dlg.25}

  V roce 1999 kohosi v Paříži napadlo, že posledního května by se měli sousedé všech ras trošku podružit a poveselit se. Inu Paříž, řeknete si. Ale dnes už se Svátek Sousedů slaví ve čtyřstech městech po Evropě. Dobrý, ne?

  A jelikož je Přerov město evropského vyznání, chtějí se sousedé seznamovat i tady. A to je nadmíru fajn, neboť poté třeba zcela zaniknou hrdé a typické panelákové nářky typu:"Kurva, kdo tu vrtá v sedm ráno", nebo " Nenechávejte ten bordel na chodbě" a budou vyměněny za zvukomalebné " pane Karfiol, již jste dlouho nevrtal,...nechcete si švihnout do zdi alespoň malou dirku? Co?...jsme přeci sousedé..."

  Nuže, chcete-li poznat své sousedy, chcete-li se zapojit do fajn věci a podpořit tak aktivitu bezvadných lidí, kteří touží po barevnějším Přerově, stavte se tuto sobotu mezi 9-16 na Wilsonovu ulici v Přerově. Můžete poslouchat hudbu, posedět, pokecat, pojíst, nechat se vyfotit či nechat se dojmout.

Tak jako tak, D.U.B music akci podpoří narychlo svolaným akustickým koncertem v rozmezí 10 - 11.30

Halelujah{#emotions_dlg.48}

05.05.2016

Chachar na fotce může být Louis Armstrong..

, ...ale není. Je totiž světlý a je to Hanák. Jura Hanák ! 
No a D.U.Bmusic budou na zítřejším koncertě poprvé bez něj a bez jeho zlaté roury. Tedy jako Nazí v Trní, nebo jako Muž s jednou Kulkou.
Jirka má totiž chovnou stanici na dvouhlavé kočky a jeho micina Larisa má zrovna zítra vrhnout novou várku. No a jelikož má z každého kotěte cirka 11 000,- bez daně, je jasné že bude raději Larise masírovat rozkrok, než hrát s náma v Lipníku. 
Slibujeme, že uděláme vše pro to, aby měl Juraj pocit, že je s kapelou na pódiu a kapela měla pocit, že drží Larisu za všech pět tlapek.
D.U.Bmusic - Lipník nad Bečvou - náměstí TGM 18:00

29.04.2016

Milujeme hraní v Brně..

..hrajeme tam tuze málo, až pramálo. Brno je totiž Zlatá Loď a všechno se tam bliští. A navíc je Brno soběstačné v rámci kultúry a každý třetí na chodníku je herec, skoroherec, nebo zpěvák. Říkali to v Top Stár Magazínu. A tam se nelže. 

  Ponoříme se tedy do největší megapole na Moravě, přímo v Klubu Na Dráze se strhující grupou Kula Pikle. Pod širým nebem, za širým lánem a s jarem u frňáku. (jako s jarem,...né s jarem....chápete){#emotions_dlg.23}

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom