14.03.2016

Na Josefa k Olinkovi ?..

..kdy jindy a jak jinak! Dyť Josef má tradici. Sic se propadnul - co by jméno - v oblíbenosti na 4. místo, no přesto se každý rok vydrtí fernetem na 150 000 Josefů, Pepíčků a Pepanů, Josků a Jožinů a...a..a tak dál.{#emotions_dlg.42}

  A taky se devatenáctýho března narodil Bruce Willis. No sorry, ale nehrát U Olinka v den, kdy slaví Willis šedesátku - je jako svatokrádež svěcené vody z mešity v Bahrajnu!

  A to hlavní nakonec !!

Po desáté hodině, když dohrajeme a přenecháme hudbu jen cinkotu pivních sklenic - ti bystřejší z vás možná ucítí chvění. Slunce totiž bude vstupovat do znamení Berana - což bude zajisté mrda jako hrom - a s kuropěním vejde do naší domoviny Jarní Rovnodenost!! Zima tedy bude nadobro....v hajzlu{#emotions_dlg.23}

Vezmětě si tedy na sebe jarní věci, kostýmky, květinové košile a ikebany a oslavte s námi nejen Josefa, ale úderem půlnoci i příchod jara. 

Hurááááááááá{#emotions_dlg.hopser}

05.03.2016

Když nemůže hora k Mohamedovi...atd.

..aneb, když neměli možnost přijít někteří protagonisté z Monkey Business na focení směrem k nám, rozhodli jsme se vyfotit my pro ně. Zajisté si to zarámují a budou to mít ve sbírce kuriozit. Grrr{#emotions_dlg.guitarist}

29.02.2016

Byl to vždycky náš sen..

..zahrát si s nějakou kapelou, jejiž členové nosí kýbl místo čapky! A navíc jsou to Opice, co zahrají v Opicích, mazané jsou jako lišky a hudebně mají pod kýblem. Co chtít víc?.

  Zbývá ještě pár lístků. Pár jsou tři. ....tak alou{#emotions_dlg.29}

25.02.2016

Se ví, že se těšíme..

..není konzert, jako konzert. Tohle je totiž strašně důležitej konzert!! Začínáme totiž dříve než kdykoliv předtím, voňavější než kdykoliv předtím, Zlaté Trubky Boys si vyleští sidólem svoje roury a někteří si i vyholí podpaždí a záhyby.

  Budeme totiž předkapelou Kowall Company a The Smile a to musí být hudebník jako ze škatulky.

   Navíc přijal pozvání na pódium i Cágo Mńágo Ťalala Ťuk, který bude v jedné z písní házet do lidí bumerangem. Bude to velká legrace a někteří se i poveselí. 

   

    

25.02.2016

Pozvánka na koncert..

KLIKNI!!

16.02.2016

No jasněěěě!!

..úklid pokračuje a texty u mě doma má i Rosťa (sakra, proč si u mě schovává své věci??){#emotions_dlg.drunksing}

 Jeho vojenský text k jeho songu " Koště"

16.02.2016

Úklid je strašně důležitá věc..

..Při úklidu totiž můžete konečně (či náhodně) objevit věci, po kterých se vám toliko stýskalo, nebo jste si mysleli, že jsou dávno v pánu.

  Třeba ty fialový trenýrky, podepsanou fotku Brandona Walshe z 90210 nebo mléčný zub vaší tety na řetízku jako dárek k osmým narozeninám.

                        Poklady z minulosti. Jojóó{#emotions_dlg.25}

  Mno a jelikož je moje bohulibá rodina mocně nemocná a má času na rozdávaní, rozhodli jsme se uklidit do hloubky. Každý dostal shrnovák na sníh a hrnul z domu tu svoji hromadu nepořádku. A výsledek na sebe nenechal dlouho čekat.

  Našel jsem plejádu svých starých textů, ještě z dob středoškolských. A že už tehdy mi to pálilo je jasná věc, neboť používal jsem výhradně pseudonym Paul Carlsson. 

  Nadčasově jsem věděl, jak důležité je se v tvorbě za někoho schovat{#emotions_dlg.finger2}

  

 

 

10.02.2016

Přijali jsme pozvání..

..zahrát jako předkapela skupin Kowall Company a The Smile v rámci jejich světového turné.

Být v pozici předkapely znamená, že máte vytvořit jakési "entrée", které se při překladu z francouzštiny do češtiny změní, na snadněji pochopitelné"ántrée".

 Našim úkolem bude vydýchat hlavním protagonistům cigaretový kouř z ovzduší, zahřát kabely na provozní teplotu, naladit bicí, mrkat na slečnu ve třetí řadě a jejího chlapa na baru. A hlavně hrát tak podivně, až to navodí atmosféru že : " po nás to konečně příjde". To berem!!

 A hlavně, dle hudební asociace ASCN mělo devět z desíti kapel - které se živily výhradně jako předkapely - problémy s alkoholem. Hlavně z důvodu volného času po produkci a ze ztráty vlastní identity.

My takhle ale neskočíme. V tomhle žebříčku nás tipuju tak na páté místo{#emotions_dlg.42}

10.02.2016

I am..

..je nová přerovská formace složená tak jaksi pro radost. V tomhle ansámblu učinkuje i náš Zdenda a věru mu to jde. Jsem moc rád, že se zrodilo v tomhle přerovském balastu něco, co má nápad. Tak snad vám to vydrží. Držíme palce{#emotions_dlg.rock}

06.02.2016

A je to tady..

..oni tam budou, my tam budem, vy tam budete...oni pak odjedou, my tam budem a vy budete na baru{#emotions_dlg.drunksing}

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom