18.10.2017

Jojó, tak to je...

Kéž by náš parník D.U.B dokázal vysazovat všechny své ovečky na ostrově štěstí ....k tomu nám dopomáhej Bůh či Aladin..., no hlavně " kéž, kéž, kéž..." ❤❤❤🎸

 

17.10.2017

jeduuuu!

Houhouuuuu{#emotions_dlg.28}

 

17.10.2017

Tak Alou..

Kultovní brněnská Stará Pekárna je za námi a můžou tedy vypnout pece!...A teď vzhůru na Přerov. Těšte se, bo Gazdina roba jede v neskutečným laufu na pódiu a náš Venda na baru:-)...A hrajeme první!! (to kdyby přišel někdo kvůli nám:-):-)

14.10.2017

Gazdina Roba und D.U.Bmusic společně..

Náš nadcházející dvojkoncert se skupinou Gazdina Roba bude vlastně jakýsi, či jákási "battle" půvabných zpěvaček. Peťka Jonášová má enormní šmrnc, zkušenosti, báječně jí to zpívá, ale je lehce-čerstvá mamina - tudíž je "vykojená" a zapomíná texty a termíny!

  No a toho hodlá využít naše kouzelná madam Jithulé a hodlá Peťce naservírovat pravý direkt z talentu a šmrncu. Kromě toho ji hodlá přepít na baru o dva džejmsny a pak nechat na dně flašky svoje podepsané tanga pro barmana.

No uvidíme! Dokonce dvakrát....milé{#emotions_dlg.48}

16.10  - Brno/ Stará Pekárna 20:00

20.10 - Přerov/ Minipivovar Parník 20:00

07.09.2017

"Koncertní dvoják" za dveřmi..

..ano, měl bych správně před odjezdem sedět na prdeli a nasávat atmosféru domova, teplých peřin a bílé ledničky. No D.U.B svolalo vojáky do zbraně a nezbývá než v pátek vyrazit odehrát svatbu do Adršpachu. A jelikož řekla nevěsta – vezměte si raději i čepice – tak je jasné, že potečou nudle z čumáku.
To sobotní akce v Olomouci má v sobě mystično. Křest nové lodi totiž nebývá každý den. V lokalitách, kde je móře, jde o věc shodnou třeba s oslavou Nového roku. Tak tedy, kdo má zájem potkat nás v Olomouci, tak fidláme od 16.45{#emotions_dlg.64}

http://www.plavbyolomouc.cz/novinky/11

29.07.2017

Byli-li jsme letos zase na Colours??

...no jasně...jak jinak?!...a kde jinde?!

 

11.07.2017

Otázka?

"Chcete si letos zase zahrát"..zněla otázka produkce festivalu Život je. Odpověď byla více než jasná,   neboli " s radostí" ♫
Kdyby totiž nevymyslel v sedmnáctém století Denis Papin jeho tlakový replica panerai watches hrnec, zcela určitě by ho vysmahla Andrea Fleissigová na jí pořádaném festivalu. Princip je totiž stejný - tlak, síla okamžiku, energie a výsledná chuť, emoce a požitek. Chcete li pochopit výraz slova Melting Pot, nemusíte nutně na Colours of Ostrava. Festival Festival ŽIVOT JE (2017) vám tenhle kotel hudby, přednášek, filmů, diskuzí a lidského pábení nabídne v bezbřehé formě. Těšíme se - Těšte se!
D.U.Bmusic - 15.7/18.30 - 20:00 - Brodek u Přerova

23.06.2017

Třebas tuhle??:-)

23.06.2017

Johóóó...

Tahle, a spousta podobných, bude chybět na 5. Festival Pod Nebesy tento víkend v Lipníku. Nedostali pozvání! Můžou zuřit, můžou trhat vzteky prostěradlo a tahat sopel po záclonách....ale realizační tým festivalu ví, co dělá. 

swiss replica watches
Cele i Britám vstup zakázán!{#emotions_dlg.28}


Takže sorry Bono - D.U.Bmusic mají pozvánku ve schránce! Děkujeme!!!!
D.U.Bmusic 23.6 - 19:00

uhublotsale.me

13.06.2017

Evropský Den Hudby

Jazz za Bukem - akustická dokonalost, Imperio - romská vyhranost, Kowall Company - čistá radost, Atlas světa + D.U.Bmusic - fůze a infůze, Třetí Dáma + Critical Acclaim - syrová hudební posedlost, BS Band + Electric Strings - zkušenost a důraz....Tolik mi toho ve všední den nedá ani procházka v podvečer, po barcelonské La Ramble....

.Oslavte s námi Evropský Den Hudby - Přerov si to zaslouží!

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom