18.07.2015

Colours of Ostrava..

aneb Festivalová Ostrava stokrát jinak. DUB budou asi už navěky dětskou kapelou. Možná za to může muj fotrovský magnetismus...což je vlastně pozitivní. Naši fans nas totiž přežijí o pul století...grgrrrr{#emotions_dlg.21}

13.07.2015

Colours of Ostrava..

za rohem a naše hraní před rohem!! V rámci Colours of Ostrava se dějí v Ostravě partnerské fidlaniny všeho druhu a naše seskupení tvoří jednu z těchto fidlanin!! Jinou fidlaninu pak tvoří hvězdná Bjork na hlavním pódiu, ale ta přislíbila, že na nás počká a že dokaváď nepřijedem, bude si s publikem mutovat něco od Molavcové, aby byla In - neboli "V". My to samosebou stihnem, takže se nemusíte bát nějakých rádoby islandských prostojů. Ostatně, já mám na Bjork už dlouho telefon - 069 - 529876982, což je islandské O2 ...a kdyby cokoliv, brnknu a ona to zvedne!!

" Bjork, prosím "??

" Ťopan, čus...jen volám, že už jedeme"...

" Ty bláho, to je fajn, už sem byla nervózní.."

" Sorry, nechteli nás pustit fanoušci - však to znaš.."

"..Neznám,...tak dělejte...už budu!!

04.07.2015

Hmmm..

  Od narození nám vštěpují, aby jsme žili smysluplně. Neboli, aby došel náš život naplnění.

 Tedy alespoň moje máma to říkala. A sousedka to taky říkala. Což už je dost persón na to, aby na tom něco pravdy bylo.

  Doba se ale mění. Když mi to máma tenkrát vštěpovala do květáku,  tancoval se foxtrot. Dnes se tančí electro-boogie . Všichni a všechno jsou teď vlastně trošku „elektro“. Je problém naplnit den, natož život.

  Já jsem tohle úterý ale pocítil naplnění. Sdílel jsem totiž radost. Radost dvanácti dětí.  Slovo „sdílet“ je momentálně v kurzu. Bohužel význam je zcela jiný. Tohle úterý jsem se tedy cítil ušlechtile a pyšně. Na sebe, na kapelu a na schopnost naslouchat a mít otevřené oči.

  A tak se mě v rozhlase ptali, jestli  mám po tolika charitativních akcích „ za někoho a za něco“,  ještě chuť v tom pokračovat.? Usmívám se. Říká se, že desátý kopeček zmrzliny prý už nechutná jako ten první….

  Bóóóže, co mi to dali za otázku?? Ten kdo v úterý sledoval reakce a oči obdarovaných dětí  vše pochopí ? To bylo teprvá electro-boogieJ

  Děkuji z celého srdce Andrejce Radové a Kola Dětem. Děkuji z celého srdce všem, kteří mi pomohli naplnit den a těm dětem možná život.

02.07.2015

Aneb...štěstí...

..od jedenácté minuty:-)

30.06.2015

Bůůůůů a fňuk....

Tohle je asi nejsilnější zážitek dnešního hyper a super dne. Čas od 17.20 z Událostí v regionech. Ten moment, kdy malý Martin děkuje, mne rozsekal a trošku i rozbrečel...přiznávám.
Děkuju Andrei Radové a Kola Dětem za to, že sem mohl být u toho!!{#emotions_dlg.srdce}

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10122978233-udalosti-v-regionech-ostrava

24.06.2015

A je to tady!!

Po půlročním shánění peněz a následné mravenčí práci při nahánění informací o vybraných soc. slabších rodinách a dětech, můžeme hrdě zvolat:

".... hotovóóóó,...uffff" !!{#emotions_dlg.28}

Jmenují se David, Anetka,Tomáš, Lukáš, Dan, Nikol, Kája, Kačka,Patrik, Karolína, Martin a Ludmila. Je jich dvanáct - jako apoštolů a je jim dohromady 112 let. Díky vaší štědrosti, bude těchto dvanáct "parachů" v den vysvědčení šťastnějších než všechny blechy vašeho psa. A to z prostého důvodu. Odjedou totiž domů na novém kole.

Kola čekají natuněná v Sapa Bike, Andrea Radová jako světice z Kola Dětem má již v kapse lístek na Leo Expres, D.U.Bmusic oholeni a vyšňořeni, Český rozhlas a média v pozoru a děti mají okousané nehty z nervozity.

Datum předávky: 30.6 14:00 restaurace Michalov v Přerově.

Klidně se stavte kuknout, jak vypadá radost. 

Děkujeme {#emotions_dlg.smileysex}

21.06.2015

Po více než měsíci..

..lenošení, levitování a věnování se jiným projektům oznamují D.U.Bmusic, že pokračují dál v balancování na hudebním laně již jen jako trio.

  D.U.Bmusic byli takto prapůvodně stvoření a patrně v tomto počtu učinkujících odejdou i do hudebního důchodu.

  Neboť jsme nuceni ořezat repertoár a zaoblit staré vousaté songy - zrušili jsme dosavadně sjednané akce a koncerty a z dalších se za pochopení agentur či promotérů omluvili. 

  Hned po prázdninách začínáme nanovo. Budeme nadále doufat ve vaši přízeň, solidaritu a pochopení.

Děkujeme zároveň všem, kteří nás momentálně drží nad vodou. {#emotions_dlg.srdce}

13.06.2015

Zatímco svět se páří..

..u Kadlíčků se paří..Tak se klidně stavte, všeho je nad Míru{#emotions_dlg.hopser}

26.04.2015

Sečteno a podtrženo..

..poslední koncert pro Kola dětem na pivovarské základně nabil naši benefiční krabici 16 000ci korunami a celková částka tedy čítá 48 519,- Což je sec sec a mazec. Nemám slov a děkuju od srdce všem{#emotions_dlg.28}

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom