13.06.2017

Evropský Den Hudby

Jazz za Bukem - akustická dokonalost, Imperio - romská vyhranost, Kowall Company - čistá radost, Atlas světa + D.U.Bmusic - fůze a infůze, Třetí Dáma + Critical Acclaim - syrová hudební posedlost, BS Band + Electric Strings - zkušenost a důraz....Tolik mi toho ve všední den nedá ani procházka v podvečer, po barcelonské La Ramble....

.Oslavte s námi Evropský Den Hudby - Přerov si to zaslouží!

13.06.2017

Tak tedy..

  Zní-li otázka: " budete stát zrovna vy tři na pódiu jednoho z nejlepších filmových festivalů pod širým nebem ?"...je naší odpovědí "ANO....držte si gaťky a těšte se"! 


5. Festival Pod Nebesy - 23.6/ 19.30

billupsinteractive.com

22.05.2017

Sobota se blíží...

Nikdy nezapadající slunce - Zuzana Bobovníková - fotografka a spol., opět prozáří svojí aktivitou Wilsonovu ulici.

  Chystá se repete Den Sousedů a vy můžete sedět doma a čučet do zdi, nebo dorazit na dopolední kafíčko pohrabat se v knižním bazaru, nechat se odfotit, popovídat si a poslechnout něco málo od D.U.Bmusic (9:30) a Atlas Světa (11:00). My osobně jsme tuto akci vyhodnotili loni jako Nejmilejší Akci Roku.


Popadněte sebe, popadněte svoje děti a pomozte oživit "Wilsonku" tuto sobotu 27.5 od 9-13.00
http://bobovnikova.blogspot.cz/2016/05/den-susedov-2016.html

20.05.2017

Matematici z D.U.Bmusic to vyřešili jako první!!

  V kapele je to holt samý Ajnštajn a Ňůtn..., proto prosíme produkce festivalů, aby psali do Line - Upu, že jde o časy a né o příklady!!

 

17.05.2017

časový propletenec je hotov!

28.04.2017

Tohle je to pravé "ohlédnutí se"

20.04.2017

Nééééé"!!!!!

Ale kdepák paní Placatá. V D.U.B se netroškaří. Omega Replica WatchesSi představte, že ten moroň co jim brnká skoro o palec přišel, ten baskajtrista je tak hluchej, že se řídí jen podle vibrací, co se mu dělaj v pivní flašce.., no a dneská vám paní Placatá přišel ten vlasatej čahoun Omega Replica co jim fouká do zlaté roury blbosti a říká jim " zdar bando kriplů, sorry, ale to nemám bílej rukáv". Na vlastní očí sem to slyšela a na vlastní uši viděla paní Placatá. Von se jim zkriplil taky!! To je Cheap Breitling Replica as ňáký vúdú, milá paní. To na ně musel seslat Al Hasan a jeho sedm panen! Jsem zvědavá, jak ta hromada Cheap Audemars Piguet Replica šrotu chce v sobotu koncertovat!!


Tak tedy pro bezvěrce: tuto sobotu od 19:30 na Pivcu.


P.S - vzkaz pro zdravý zbytek kapely: "Jsou to churva už jen dva dny. Můžete do řiti jen tak sedět doma a čumět třeba do zdi?!! Ale dejte si kolem židle raději matrace!!!"

19.04.2017

Achtung!!

Je-li na výrobku napsáno " Nůž na koberce" - je Cheap Breitling Replica marnotratné používat tento výrobek i na palce. Je tedy na čase dokázat publiku i fanouškům, že palec je pro kytaristu pouhým přepychem. Cheap Replica Watches Navíc pro kytaristu mého kalibru, který používá pouze tříprsté akordy a jednoprstá sóla. Jsou li to tedy vůbec akordy a sóla, že ano! Tak tedy tuto sobotu na přerovském Pivovaru v rámci evropského turné báječných Cheap Audemars Piguet Replica kapel NEŘEŠ a KoWall CompanY. Budeme hrát jako první, neboli tzv. votvíráci a poznáte nás podle lichého počtu prstů v kapele. Replica WatchesVaše agentura Beng a Šmik

10.04.2017

Děkujeme za návštěvu:-)

01.04.2017

Těšíme se na vás!!

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom