23.02.2017

Jakob Collier..

. Britský deník The Guardian označil Colliera za „nového spasitele jazzu“ a v recenzi popsal jeho show jako „ohromující a jedinečnou“. Collier si svým talentem získal i uznání velkých hvězd hudebního světa. Slavný americký hudební vizionář Ouincy Jones, známý také jako producent nejprodávanějšího alba na světě Thriller od Michaela Jacksona, označil Colliera za nejtalentovanějšího mladého hudebníka, kterého kdy viděl: “Je to jeden z mých nejoblíbenějších mladých umělců na světě… naprosto dechberoucí show!”.K jeho dalším obdivovatelům patří Pat Metheny, Jamie Cullum nebo Steve Vai.

 

..božínku, vždyť je mu teprvá jeden Hublot Replica a dvacet. A tak krátký život písklete mu stačí na to, aby zamíchal jazzovou hudební sekcí. A nejen jazzovou, protože to co Collier sám - podotýkám SÁM - dokáže tvořit a stvořit, je dech beroucí. Není to hudba pro každého a už vůbec ne pro masy. Ale jeho moderní a neotřelý přístup k tvorbě hudby i videí je famózní. Ne Cheap Replica Watches nadarmo posbíral ceny GRAMMY jako rohlíky. Starší hudební generace se tedy ptá: " kdo to kurva je?". Já se ptám: " Co bylo kurva obsaženo ve spermatu jeho otce"!!? "Byl to hudební heroin"!!???


19.02.2017

Jak vidno..

..některým z DUBu se daří:-)....děkuju za foto pane Majer{#emotions_dlg.47}

Hublot Replica
Hublot Replica Watches

Cheap Replica Watches

IWC Replica

Cheap Audemars Piguet Replica

01.02.2017

Tradáááá!!!

Bajka o tom, kterak "fotograf - amatér" nabídku z galerie dostal. A vezmeme li v potaz, že ještě na Cheap Audemars Piguet Replica vernisáži zabrnká na kajtru jako "kytarista - amatér", máme jasný důkaz o tom, že zázraky se dějí!

  Pro ty, kdož nevědí co je to vernisáž - tak je to úvodní fáze výstavy, kde se žerou chlebíčky, pije šampíčko, kolem se motají echt kočičky a všichni společně hodnotí, že: "tohle je fakt kámo Cheap Replica Watches umění jako prase, v tom se vyznám..":-)...Brekekééé....těším se!

14.01.2017

Prohlášení:-):-)

D.U.Bmusic by se rádi omluvili kapelám Critical Acclaim a THE SMILE Official za průvodní fotogalerii k článku "Benefiční koncert v Pivovaru táhnul.." Přerovský deník, v níž figuruje vlastně jen D.U.Bmusic. Je to k pousmání.

  Možná jsme hráli v době, kdy bylo nejlepší světlo k focení:-) Vezměte to prosím s rezervou, neboť hlavní je suma 8 395,- která se vašim přičiněním vybrala na dobrou věc. Autorovi Replica Watches článku jsme již zaslali fotografie umělců pro příští rok, aby si ušetřil cestu.

Díky a držte se{#emotions_dlg.rock}

Cheap Audemars Piguet Replica

 

http://prerovsky.denik.cz/zpravy_region/beneficni-koncert-v-pivovaru-byl-narvany-vytezek-podpori-hospic-20170110.html

13.01.2017

Písnička Den,

 

 

.. kterou napsal Martin Procházka a kterou od nás převzala společnost NOVA pro jejich nový seriál Krvavá Bradla, dává Cheap Replica Watches vyniknout hlavně multi-kulti-intrumentálně nadané Jitka Žujová. Její dominantně třaskavá hra vejcem, švih zápěstím a vrnění se v bocích roztápí vzduch v místností a rozvazuje barmanům šňurky od bot. IWC Replica WatchesCo dodat... Lascivní hra zlaté roury a vejce - od dubna na Nově.

 

03.01.2017

Na NOVÝ ROK S DOBRÝM SKUTKEM.

...: vyrukovat na D.U.Bmusic s takovýmhle názvem benefičního koncertu – tomu se říká “ sázet na první Hublot Replica dobrou“. Nikdy, podotýkám nikdy!, neodmítáme účast na benefičních koncertech, jež mají dobrý nápad a přímý tah na branku. Když jsou navíc součástí koncertně-hudebního bublifuku ty nejzajímavější a nejbarevnější bubliny – Critical Acclaim a THE SMILE Official, stáváme se okamžitě rádi součástí. Budeme společně s Jiří Drtil - acoustic sloužit jako takzvaní zahřívači nástrojových kabelů a požívači téhle půvabné akce s dobrým záměrem. Prosím, přijďte podpořit báječnou myšlenku Cheap Replica Watches a splňte si své novoroční předsevzetí, že nebudete v roce 2017 sedět pořád doma, jako lemry a zebry!
Pro ty, kdož chtějí přijít do křížku se sobotním TV programem mám předzvěst: .20:00 – Vinnetou, Bezpečný přístav, Hawaii 5-0 VI, Kutil Tim 23.díl

 

02.01.2017

No výborně!!

Nechť je náš nový song Zarůstám vousem a hlavně tohle vídejo inspirativní pro všechny členy Hublot Replica Watches orchestrů, big bandů a žáky hudebních konzervatoří a uměleckých škol. Vyčkejte do minuty 2:28 a záhy uvidíte, jak bude vypadat vaše hudební kariéra až budou vám fanoušci lepit chrchlem stovky na čelo. Stačí mít talent jako Zlaté Trubky Boys, Replica Watchesandělská křídla a suché čelo! Děkuji Martin Procházka že se pak o to uslintané kilo podělil a zaroveň Vendelín KopečnýJura HanákJitka Žujová a Zdencek Sedlařík, že nechtěli taky:-)

30.12.2016

Venda a jeho fans..

...a pak že se nedá strhnout pozornost na klarinet:-)

Cheap Replica Watches

Cheap Replica Watches

Cheap Audemars Piguet Replica

25.12.2016

Pé-eFka

..neboli Novoročenky. Pro někoho blbost, pro druhého taky. Většina jich končí v koši, na dně dárkových tašek, zaříznuté v zadnicích či výstřihu na firemních večírcích. Cheap Breitling Replica Bratru člověk ani neví, proč se tomu říká „péefko“ a na francouzký výraz Pour Féliciter nedosáhne. No jeden si zvykne i na březový šampón, ovar nebo zprávy na Nově, takže všudy přítomná novoročenková chumelenice neurazí ani nenadchne. Problém je v tuctovosti. Zakoupené kartičky v tabáku, knihkupectví, případně stvořené z narychlo stažené péefkové databáze, jsou předem odsouzené… jít do loje.

Záměrem těchto novoročních přání má být zaujmout obdarovaného kreativitou, nápadem a vinšem k Breitling Replica Watches roku budoucímu. Ten se pak má cítit být poctěn, neboť Pour Féliciter patří jen do rukou nejbližších, nejmilejších či nejváženějších v kruhu.

D.U.Bmusic udržuje tradici vlastních PF přes deset let. Patří to již jaksi ke koloritu a k závěru našeho hudebního roku. Pokud není nápad na PF dořešen do konce října, začíná období strádání a nervozity. Vybírá se z mnoha variant a mnohdy se i „hádkuje“. Náklad je podřízen pevné číslici 100ks. Navíc se k D.U.B novoročenkám přidala i cestovatelská edice Ťopanova, která není pravidelná a značí rok s ukončenou, případně plánovanou velikou cestou.

Roznos, rozmístění, odeslání a nasměrování našich kartiček zabere přes týden a karty letí například do Australie, Kanady, Ohňové země, nebo Kojetína.

Naše letošní PF způsobilo drobný rozruch, co se etiky týče. Prasata prý na novoroční vinš nepatří, myslí si jedni. Druzí zase žijí v domnění, že jedno z prasat je tuhé.

        NENÍ!!

Prasata si prostě jen užívala života, poblíž obce Ushkhvanari pod horou Ushba. Tam pil jsem odporné lahvové pivo, sedíce na zemi, když prasata přišla. Ta jejich vznešenost, pohoda, klídek a nadhled je dnes pravděpodobně součástí gruzínského mrazáku. No tenkrát v září sem jim záviděl – mít se jako rozvalené prase s výhledem na horu Ushba –  bych přál v roce 2017 opravdu každému.

Každému !!!

A závěrem přikládám fotku jednoho “ sekretáře„, staženou dneska z magického Fejsbůku, Omega Replica Watcheskde si nejmenovaný ofotil svoji kompletní sbírku našich přání. Fotka na jedné straně poukazuje na někoho, kdo je pravděpodobně „námi vážený“ a zaroveň ta fotka praví, že ten někdo už bude asi starý, když má všechny:-)

Děkujeme moc. A na koho nevyšlo….třeba je Pé-eFko ještě na cestě, připadně jste se neskutečně opili na posledním koncertě a nechali jej tam:-(

Zde najdete všechna dosud vydaná PF: KLIK

24.12.2016

Svátky žuchly na zem!!

,,už zase. Rok za rokem a rokem a rokem. Omega Replica Watches Už je to skoro pruda. Ale má to i pozitiva. Vyrábět a vymýšlet tradiční Pé-eFka. Možná si někdo myslí, že už je to v dnešní době přežitek. Ale možná je Cheap Breitling Replica ten někdo ocasoid a neví, že je to kus naší vlásečnice. 

  A tak vpouštíme dnešním dnem do Cheap Audemars Piguet Replica vašich schránek naše nová poselství. Snad udělají radost a přinesou pousmání.

Děkujeme, že tu trucujete na tom světě s námi{#emotions_dlg.42}

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom