02.01.2017

No výborně!!

Nechť je náš nový song Zarůstám vousem a hlavně tohle vídejo inspirativní pro všechny členy Hublot Replica Watches orchestrů, big bandů a žáky hudebních konzervatoří a uměleckých škol. Vyčkejte do minuty 2:28 a záhy uvidíte, jak bude vypadat vaše hudební kariéra až budou vám fanoušci lepit chrchlem stovky na čelo. Stačí mít talent jako Zlaté Trubky Boys, Replica Watchesandělská křídla a suché čelo! Děkuji Martin Procházka že se pak o to uslintané kilo podělil a zaroveň Vendelín KopečnýJura HanákJitka Žujová a Zdencek Sedlařík, že nechtěli taky:-)

30.12.2016

Venda a jeho fans..

...a pak že se nedá strhnout pozornost na klarinet:-)

Cheap Replica Watches

Cheap Replica Watches

Cheap Audemars Piguet Replica

25.12.2016

Pé-eFka

..neboli Novoročenky. Pro někoho blbost, pro druhého taky. Většina jich končí v koši, na dně dárkových tašek, zaříznuté v zadnicích či výstřihu na firemních večírcích. Cheap Breitling Replica Bratru člověk ani neví, proč se tomu říká „péefko“ a na francouzký výraz Pour Féliciter nedosáhne. No jeden si zvykne i na březový šampón, ovar nebo zprávy na Nově, takže všudy přítomná novoročenková chumelenice neurazí ani nenadchne. Problém je v tuctovosti. Zakoupené kartičky v tabáku, knihkupectví, případně stvořené z narychlo stažené péefkové databáze, jsou předem odsouzené… jít do loje.

Záměrem těchto novoročních přání má být zaujmout obdarovaného kreativitou, nápadem a vinšem k Breitling Replica Watches roku budoucímu. Ten se pak má cítit být poctěn, neboť Pour Féliciter patří jen do rukou nejbližších, nejmilejších či nejváženějších v kruhu.

D.U.Bmusic udržuje tradici vlastních PF přes deset let. Patří to již jaksi ke koloritu a k závěru našeho hudebního roku. Pokud není nápad na PF dořešen do konce října, začíná období strádání a nervozity. Vybírá se z mnoha variant a mnohdy se i „hádkuje“. Náklad je podřízen pevné číslici 100ks. Navíc se k D.U.B novoročenkám přidala i cestovatelská edice Ťopanova, která není pravidelná a značí rok s ukončenou, případně plánovanou velikou cestou.

Roznos, rozmístění, odeslání a nasměrování našich kartiček zabere přes týden a karty letí například do Australie, Kanady, Ohňové země, nebo Kojetína.

Naše letošní PF způsobilo drobný rozruch, co se etiky týče. Prasata prý na novoroční vinš nepatří, myslí si jedni. Druzí zase žijí v domnění, že jedno z prasat je tuhé.

        NENÍ!!

Prasata si prostě jen užívala života, poblíž obce Ushkhvanari pod horou Ushba. Tam pil jsem odporné lahvové pivo, sedíce na zemi, když prasata přišla. Ta jejich vznešenost, pohoda, klídek a nadhled je dnes pravděpodobně součástí gruzínského mrazáku. No tenkrát v září sem jim záviděl – mít se jako rozvalené prase s výhledem na horu Ushba –  bych přál v roce 2017 opravdu každému.

Každému !!!

A závěrem přikládám fotku jednoho “ sekretáře„, staženou dneska z magického Fejsbůku, Omega Replica Watcheskde si nejmenovaný ofotil svoji kompletní sbírku našich přání. Fotka na jedné straně poukazuje na někoho, kdo je pravděpodobně „námi vážený“ a zaroveň ta fotka praví, že ten někdo už bude asi starý, když má všechny:-)

Děkujeme moc. A na koho nevyšlo….třeba je Pé-eFko ještě na cestě, připadně jste se neskutečně opili na posledním koncertě a nechali jej tam:-(

Zde najdete všechna dosud vydaná PF: KLIK

24.12.2016

Svátky žuchly na zem!!

,,už zase. Rok za rokem a rokem a rokem. Omega Replica Watches Už je to skoro pruda. Ale má to i pozitiva. Vyrábět a vymýšlet tradiční Pé-eFka. Možná si někdo myslí, že už je to v dnešní době přežitek. Ale možná je Cheap Breitling Replica ten někdo ocasoid a neví, že je to kus naší vlásečnice. 

  A tak vpouštíme dnešním dnem do Cheap Audemars Piguet Replica vašich schránek naše nová poselství. Snad udělají radost a přinesou pousmání.

Děkujeme, že tu trucujete na tom světě s námi{#emotions_dlg.42}

13.12.2016

Vánoční mecheche se blíží!!

Celkem dvanáct muzikantů na jednom improvizovaném pódiu.

                            D.U.B + Atlas Světa.

To máte 26 nohou, 26 uší (z toho dvě plastové), 260 nehtů, 17 kulek (tady mi to neštymuje), patery kalhotky(Vendó!),416 zubů...atd.

A když nebudete zlobit, tak vám zahrajeme i song Gudbaj Gudbaj tu Evrybodý{#emotions_dlg.finger2}

04.12.2016

A je to tady!!

Většina hudebníků se touží dožít svého koncertu v Madison Square Garden. My se toužíme dožít Vánočního Pivovaru. Dožít a přežít! Každoročně! ......Love{#emotions_dlg.55}

04.12.2016

Šmarjáá..

... já nevím co napsat?..Vźdyť vy jste do té benefiční krabice pro Kola Dětem naházeli včera 9640 korun. I můj pes Santiágo se z toho vyvrátil a od rána nežere! Jako já! Obrovský dík a rytířský řád patří Jan Žďánský za jeho srdce a přístup. Stejně tak kapele a všem co přišli a podpořili. Tímto se zároveň omlouvám za můj včerejší hudební výkon, spojený s lékařskou zprávou. Díky za pochopení. Jsem k vám všem ve veliké úctě.

03.12.2016

Tak tak..

Doktor říká: "..máte akutní zánět dutin.."

Já říkám:.." ale já mám v sobotu důležitý koncert".

Doktor říká "..tak to bohužel, to nezvládnete,..ostatně - nejste to vy, kdo vykřikoval vloni na koncertě na náměstí, že má chlamydie?"

Já říkám "..ano,jsem to já".

Doktor říká: "..tak hezký koncert a v pondělí na viděnou".


Tak tedy říkám: Uvidíme se večer!! Budeme hrát potichu, něžně, dokud mi jedna z hlasivek neřekne: balíme kámo!

Těšíme se{#emotions_dlg.srdce}

24.11.2016

A tak se nám v kapele narodilo další hlasité děcko!!

..A není to ledacjaké děcko! Je to Kettner a Hughes{#emotions_dlg.drunksing}...A svítí jako vánoční stromeček!!

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom