04.08.2016

Klid před bouří či Bouře před klidem

  První srpnovou sobotu odehrají Dé-Ú-Báci Nekňubáci koncert, po kterém se pravděpodobně na nějaký čas odmlčí. Důvodem není nemoc, těhotenství, případně výkon trestu, ale opětovné sebemrskající ježdění na kole po cizích planetách monsignora Kadlíčka alias Králíčka alias Ťopana Blbana {#emotions_dlg.vlajkacz}

  Jelikož je času do jeho odjezdu žalostně málo, rozhodla se D.U.B federace uspořádat společné rozloučení přímo na sobotním koncertě. Skupina pojme tento koncert jako Poslední Večeři Páně, případně Poslední Oběd Ťopana.

  Kapela bude hrát nerušivě akusticky, donese si na pódium stůl a židle, Swiss Audemars Piguet Replica přinese z domova jídlo, pití a pochutiny a u stolu bude probíhat nerušená konverzace. Každý z posluchačů si bude moci na pódiu přisednout, nacpat si bachor, případně si placnout Ťopana po tlamě a zadku před jeho odjezdem.

  Na závěr se všichni dojemně popliveme přátelským "tfuj tfuj" na cestu!{#emotions_dlg.rock}

Kdo tedy nestihne koncert tuto sobotu na přerovském náměstí TGM od 13.00, ten si počká do října. A to už bude klendra jako prase:-) omega replica watches

  Jo a kdo bude mít zbytky od oběda, ať to donese v sobotu na náš zmiňovaný stůl {#emotions_dlg.srdce}

Děkujemééééééééé

18.07.2016

Blíží se to,..blíží..

16.06.2016

Něco se chystá..

..a zní to velkolepě:-)

http://www.kromfest.cz

15.06.2016

Oj, je nám ctí..

Město Přerov si nás vybralo jako zástupce pro Evropský Den Hudby. Naše mecheche zazní na přerovských hradbách, odkud Komenský kazal světu, že "škola hrou je to pravý a ořechový". No výborně!

  A navíc jsme k sobě přizvali omladinu. Naše zpívající Jitule totiž šéfuje nadané generaci s názvem Altas Světa a je naší povinností jim na chvíli půjčit pódium.

  Fakt se těším{#emotions_dlg.rock}

26.05.2016

Znáte svého souseda?

..já jo. Mám tři sousedy, ze tří stran. A znám je všechny.

   No jó, ale já bydlím na dědině a to je jiná. Tady jsme sousedi všichni. A navíc jsme všichni bratří a sestry, Tedy dost možná. Vlastně doufám, že s některýma bratr ani sestra nejsem. Ale to jsem odbočil{#emotions_dlg.25}

  V roce 1999 kohosi v Paříži napadlo, že posledního května by se měli sousedé všech ras trošku podružit a poveselit se. Inu Paříž, řeknete si. Ale dnes už se Svátek Sousedů slaví ve čtyřstech městech po Evropě. Dobrý, ne?

  A jelikož je Přerov město evropského vyznání, chtějí se sousedé seznamovat i tady. A to je nadmíru fajn, neboť poté třeba zcela zaniknou hrdé a typické panelákové nářky typu:"Kurva, kdo tu vrtá v sedm ráno", nebo " Nenechávejte ten bordel na chodbě" a budou vyměněny za zvukomalebné " pane Karfiol, již jste dlouho nevrtal,...nechcete si švihnout do zdi alespoň malou dirku? Co?...jsme přeci sousedé..."

  Nuže, chcete-li poznat své sousedy, chcete-li se zapojit do fajn věci a podpořit tak aktivitu bezvadných lidí, kteří touží po barevnějším Přerově, stavte se tuto sobotu mezi 9-16 na Wilsonovu ulici v Přerově. Můžete poslouchat hudbu, posedět, pokecat, pojíst, nechat se vyfotit či nechat se dojmout.

Tak jako tak, D.U.B music akci podpoří narychlo svolaným akustickým koncertem v rozmezí 10 - 11.30

Halelujah{#emotions_dlg.48}

05.05.2016

Chachar na fotce může být Louis Armstrong..

, ...ale není. Je totiž světlý a je to Hanák. Jura Hanák ! 
No a D.U.Bmusic budou na zítřejším koncertě poprvé bez něj a bez jeho zlaté roury. Tedy jako Nazí v Trní, nebo jako Muž s jednou Kulkou.
Jirka má totiž chovnou stanici na dvouhlavé kočky a jeho micina Larisa má zrovna zítra vrhnout novou várku. No a jelikož má z každého kotěte cirka 11 000,- bez daně, je jasné že bude raději Larise masírovat rozkrok, než hrát s náma v Lipníku. 
Slibujeme, že uděláme vše pro to, aby měl Juraj pocit, že je s kapelou na pódiu a kapela měla pocit, že drží Larisu za všech pět tlapek.
D.U.Bmusic - Lipník nad Bečvou - náměstí TGM 18:00

29.04.2016

Milujeme hraní v Brně..

..hrajeme tam tuze málo, až pramálo. Brno je totiž Zlatá Loď a všechno se tam bliští. A navíc je Brno soběstačné v rámci kultúry a každý třetí na chodníku je herec, skoroherec, nebo zpěvák. Říkali to v Top Stár Magazínu. A tam se nelže. 

  Ponoříme se tedy do největší megapole na Moravě, přímo v Klubu Na Dráze se strhující grupou Kula Pikle. Pod širým nebem, za širým lánem a s jarem u frňáku. (jako s jarem,...né s jarem....chápete){#emotions_dlg.23}

17.04.2016

Není Tibet jako Tibet..

..tohle nebude story o vlajkách ani lámovi. Bude to story o brněnské legendě Tibet. Legendě plné krásných "plejbojů" co mají tělo samý sval a šlachu a ještě k tomu umějí vrnět na své nástroje tak, že se sype omítka.

  Tak tenhle respektovaný Tibet si řekl, že D.U.Báci jsou nejvhodnějším adeptem na předkapelu, neboť jsou natolik staří a oslizlí, že po jejich vystoupení tibeťani vylížou talíř a sklidí veleaplaus.

 OMYL!!!!{#emotions_dlg.68}

Veliký Dalajláma asi zaúřadoval a nechal pomocí mimo-verbálních vln (fakt nevím, jestli něco takového existuje) dokřápat ruku jednoho z tibeťanů. Jejich vystoupení se tím pádem ruší - čili plný talíř je čí? Nááááš!!! Johóóó{#emotions_dlg.finger2}

Lukáši - ty kytarovej křiváku, dávej si na tu sádru pozor. My to odehrajeme jako poctu tvojí levačce!!! A příště už s váma všema!!

Tibet forever{#emotions_dlg.srdce}

14.04.2016

Není pochyb..

  Martin Procházka je velice talentovaný trombo-foukač. Kdyby místo muziky foukal sklo pro Crystal Bohemia, potrhal by jim normy i foukací trubice. Martin ale zvolil trombón, neboli pozoun, čili cca 270cm pokroucené trubky. A článek níže - o Martinově úspěchu na poli vážné hudby dokazuje, že si  zvolil dobře.{#emotions_dlg.finger2}

  V rámci D.U.Bmusic by ale nebylo fér, vyzdvihovat pouze Martinovu gloriolu a nezmínit při tom zbytek foukací posádky.  Jirka Hanák i Venda Kopečný jsou totiž neméně dobří.  Dokáží řídit traktor, koulet při hraní očima, kácet stromy,být srandovní, vázat dračí smyčku a poklepávat si nohama do rytmu i mimo rytmus.  Bravurní muzikanti a kámoši do party. To je super směs pro muzikantskou budoucnost.{#emotions_dlg.grouphug}

Přesto mi to nedá, abych neodkryl karty. V kapele D.U.Bmusic je totiž jediný opravdový muzikant.  Nikdo z posádky mu nesahá - ni po kotníky, ni po ucho .  Nikdo z posádky. Ani kapitán, ani plavčík.

Rosťa Žaba „Tlustý drát“ si totiž svoje dudlání vydřel do úmoru. Nedostal naděleno shůry. Nedostal podporu v rodině.  Bez vzoru. Bez emocí. A s první basou koupenou z mého žoldu.  A stojí vedle mne skoro třicet let. Bez komentářů, bez sentimentu, vždy připraven. Hodiny trénování před každou zkouškou, před každým koncertem. Profesionál každým coulem.

Naši fanoušci tvrdí, že stojí zbytečně vzadu. Prý se na něj krásně dívá, neboť z něj číší radost z tónu v jeho obličeji. Tak to je.

Tak to je…..{#emotions_dlg.rukaon}

12.04.2016

Zpráva z médií..

Talentovaní hudebníci ze základních uměleckých škol po celé ČR se na pódiu Dvořákovy síně včera potkali se členy České filharmonie a pod vedením Jiřího Bělohlávka společně provedli díla Mendelssohna, Musorgského a Schuberta.

 

 Zcela přehlédnutelná zpráva a obyčejné sdělení. Jeden den, pár lidí a láska k hudbě. Málokdo z takové zprávy pochopí, že se v onen den setkala v pražském Rudolfinu mladistvá zapálenost s dospěláckou zkušeností, pokora, úcta, hudební sex-appeal a dravost. Zkušení matadoři České filharmonie se museli mít na pozoru, neboť sledovali či spíše naslouchali, kterak jim mládí dýchá na záda. A věřím, že nejpovolanější z povolaných -pan dirigent Bělohlávek si musel brumlat pod nos, ještě večer, když si čistil zuby.

  A já, jakožto rokytnický Bělohlávek jsem v rozpuku, neboť jeden ze zmíněných talentů, hrajících v dvořákově síni byl náš trombonista Marťas.

  Jsem na tebe strašně pyšnej kluku. Tohle ti už nikdo nevezme{#emotions_dlg.finger2}

Ostatně, nemáš Marťo číslo na Bělohlávka? Potřeboval bych pár lidí z jeho ansámblu do Music Bitch{#emotions_dlg.smileysex}

http://www.tvprerov.cz/index.php/prerovske-aktuality/rok-2016/duben

od 6:45

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom