31.03.2016

Dostalo se nám ..

..výhradního práva odehrát oslavu společných padesátin jednoho páru. Pocta a radost v jednom. Být na jeden večer součástí dlouhé lásky, čistoty a poklidu.

Ej ej..{#emotions_dlg.daja}

Nevím a vím zároveň, proč se mi při rozbalení pozvánky vyloupla v hlavě kultovní hudba z filmu Jeden muž a Jedna žena

28.03.2016

Krásné Velikonoce..

..s D.U.B vejcema{#emotions_dlg.21}

21.03.2016

Pokud rádi cestujete..

..zajisté se vám vryjí do mozkové kůry názvy jako Place de la Concorde, Tchien-an-men, Plaza Cibeles, Trafalgar Square, Plaza de la Constitución,Piazza del Popolo, Krasnaja Ploščaď...atd.

  No a pokud rádi necestujete, tak máte v hlavě jen náměstí TGM v Přerově.

Všechna světová náměstí jsou si svým způsobem podobná.

  Přerovské je vyjímkou. 

My máme opět tu čest, že jej naplníme naší hudbou. Ali nám poté prodá gyros za polovic, paní uklízečka z Emosu nám zamává, holky z Kika si zajdou po šichtě na frťana a Man in black nám sundají botu z auta ...a poveselíme se.{#emotions_dlg.srdce}

  No schválně, na které plaze, place, squéru či ploščadi by ste tohle prožili..!?! He?

20.03.2016

Děkujeme!!

...Jaro je tady!!

14.03.2016

Na Josefa k Olinkovi ?..

..kdy jindy a jak jinak! Dyť Josef má tradici. Sic se propadnul - co by jméno - v oblíbenosti na 4. místo, no přesto se každý rok vydrtí fernetem na 150 000 Josefů, Pepíčků a Pepanů, Josků a Jožinů a...a..a tak dál.{#emotions_dlg.42}

  A taky se devatenáctýho března narodil Bruce Willis. No sorry, ale nehrát U Olinka v den, kdy slaví Willis šedesátku - je jako svatokrádež svěcené vody z mešity v Bahrajnu!

  A to hlavní nakonec !!

Po desáté hodině, když dohrajeme a přenecháme hudbu jen cinkotu pivních sklenic - ti bystřejší z vás možná ucítí chvění. Slunce totiž bude vstupovat do znamení Berana - což bude zajisté mrda jako hrom - a s kuropěním vejde do naší domoviny Jarní Rovnodenost!! Zima tedy bude nadobro....v hajzlu{#emotions_dlg.23}

Vezmětě si tedy na sebe jarní věci, kostýmky, květinové košile a ikebany a oslavte s námi nejen Josefa, ale úderem půlnoci i příchod jara. 

Hurááááááááá{#emotions_dlg.hopser}

05.03.2016

Když nemůže hora k Mohamedovi...atd.

..aneb, když neměli možnost přijít někteří protagonisté z Monkey Business na focení směrem k nám, rozhodli jsme se vyfotit my pro ně. Zajisté si to zarámují a budou to mít ve sbírce kuriozit. Grrr{#emotions_dlg.guitarist}

29.02.2016

Byl to vždycky náš sen..

..zahrát si s nějakou kapelou, jejiž členové nosí kýbl místo čapky! A navíc jsou to Opice, co zahrají v Opicích, mazané jsou jako lišky a hudebně mají pod kýblem. Co chtít víc?.

  Zbývá ještě pár lístků. Pár jsou tři. ....tak alou{#emotions_dlg.29}

25.02.2016

Se ví, že se těšíme..

..není konzert, jako konzert. Tohle je totiž strašně důležitej konzert!! Začínáme totiž dříve než kdykoliv předtím, voňavější než kdykoliv předtím, Zlaté Trubky Boys si vyleští sidólem svoje roury a někteří si i vyholí podpaždí a záhyby.

  Budeme totiž předkapelou Kowall Company a The Smile a to musí být hudebník jako ze škatulky.

   Navíc přijal pozvání na pódium i Cágo Mńágo Ťalala Ťuk, který bude v jedné z písní házet do lidí bumerangem. Bude to velká legrace a někteří se i poveselí. 

   

    

25.02.2016

Pozvánka na koncert..

KLIKNI!!

16.02.2016

No jasněěěě!!

..úklid pokračuje a texty u mě doma má i Rosťa (sakra, proč si u mě schovává své věci??){#emotions_dlg.drunksing}

 Jeho vojenský text k jeho songu " Koště"

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom