22.12.2017

Děkujeme Vám..

17.12.2017

Děkuji!

Strom přání a nářků, umístěný k volnému popisu na včerejším Tradiční Hojdání Jezulátka na Pivovaru mi udělal velikou radost! Hlavně dárek pro mne od XY. Jsem k vám a vaší pussy tajemná děvo v úctě:-)

Cheap Omega Replica
Swiss Omega Watches
Omega Replica

16.12.2017

Ave Jesus...

Ježíš Kristus Superhvězda vyhlíží od samotného rána společně se svým psem Bojarem západ slunce, neboť ví, že dnešní smažba řízků na Pivovaru patří jen a jen jemu. Ave Jesus!


Tradiční Hojdání Jezulátka na Pivovaru

 

{#emotions_dlg.ola}

Cheap Breitling Replica

Cheap Omega Replica

Cheap IWC Replica

09.12.2017

Není co dodat!!

Hudba D.U.Bmusic a Tradiční Hojdání Jezulátka na Pivovaru dokáží spojovat národy i řešit neřešitelné. Ještě vloni tam tihle dva spolu vyváděli, jako pominutí. Snad se k tomu letos vrátí a budou pospolu rachotit maximálně kulkama na pisoárech:-) Bell & Ross Replica

04.12.2017

Jo, jó...

Normálně by stačilo nadepsat, že "Rok se s rokem sešel".
Ale my víme, že je to blbost, protože rok se s rokem potkat nemůže. Rok je totiž jen jeden a je to chlap. To je jasný. Neříká se “ to rok, nebo ta rok“. Takže to nadepíšeme „Přišel Zase Rok“ a my budeme opět chovat Jezulátko na přerovském Pivováru. Původně se tato tradiční veselice měla jmenovat poeticky „Nežerte Kapry“, načež jsme chtěli přímo na koncertě založit Ligu Na Ochranu Kaprů a lidem v průběhu rozdávat odstrašující obrázky ohlodaných kostí a useknutých kapřích hlav. Náš baskytarista KvakoBill, jakožto vášnivý milovník ryb, dokonce natočil krátké promo video, které poukazuje na páření se kapří populace za zpěvu Justina Biebera v písni Baby. Jeden z kaprů ve videu dokonce znatelně zatíná pěst. To jen dokazuje, že kapři jsou inteligencí na úrovni kočky, ptakopyska či mojí spolužačky Blanky.


Kvůli malým dětem a našemu zvukaři Goofymu, který kapry prokazatelně žere, jsme ale od názvu „Nežerte Kapry“ ustoupili a vrátili se do středověku s komornějším názvem „Vánoční Koncert“. Ježíška si na koncertě tradičně pochovat můžete, stejně jako zmastit se na baru a padat poté kapele do nástrojů. Vše tedy při starém !!
Jako hosta jsme přizvali Vili Heart, což je kouzelný písničkář a radostná duše ze země, kde se rok s rokem potkat může. On vám navodí atmosféru a vy si ho pak na baru můžete půjčovat.

Takže? Neskutečně se na vás těšíme!!! Na mou duši a psí uši!!{#emotions_dlg.ola}

IWC Replica Watches

Omega Replica Watches UK

Breitling Replica Watches

19.11.2017

Že By?:-)

NOČNÍ MIKROFÓRUM – 20. listopadu

 

 

Našim hostem bude tentokrát muzikant, cyklotramp a filantrop PAVEL ŤOP KADLÍČEK z Rokytnice u Přerova. 
Na svém kole procestoval půlku světa – a konec každé cesty je pro něj začátkem cesty příští. Křičel nadšením nad krásou světa, ale taky dostal facku z lidské čistoty. V našem regionu je tváří, srdcem i motorem charitativního projektu Kola Dětem. A se svou kapelou D.U.Bmusic dokončuje nové autorské album, jehož dvě pilotní písně můžete ve světové premiéře !!! slyšet právě v pondělním Nočním Mikrofóru z Moravy...
Poslouchejte V PONDĚLÍ 20. LISTOPADU ve 22:30 na vlnách Dvojky Českého rozhlasu, nebo online zde: http://prehravac.rozhlas.cz/dvojka

19.11.2017

Listoprďák 2017 a Kola Dětem

anglický výraz Made My Day se přímo vybízí pro rekapitulaci včerejšího dne, zabaleného do podzimního běhu Listoprďák, jehož aktéři pozvedli laťku v mém srdci o další dvě čárky výše. Jejich spontánnost a podpora v rámci akce Kola Dětem přinesla do výběrčí kasičky úžasných 5345 korun, neboli - Máme doprčic první dětské kolo a to jsme ještě pořádně nezačali!

Od srdce vám Listoprďáci děkuju. Nejen za ty prašule, panerai replica ale i za tu atmosféru na večerním koncertě. To byly orgie:-)

Příště ještě zapracujte na tom, aby moje Amálka skončila na bedně a bude to v richtigu!!💟✌️✌️✌️

Cheap Omega Replica

Cheap Breitling Replica

Omega Replica👍

18.11.2017

Kola Dětem 2018

Odraz světel semaforu ve výloze baru španělského města Albacete umocňoval pohled na obraz Dona Quijota na Rocinantě, kterak si to šmarují s věrným kámošem vstříc boji s přesilou. Dopíjel sem druhé pivo, takže není divu, že tenhle vjem vyvolal impuls. Tradičně. Mám za to, že většina těch, kdož snažili se přinést světu špetku dobra, započali svůj boj u piva, nebo sklenky vína a v kruhu těch, kteří klepali jim na čelo. Možná se jednou přizná i Sir Nicholas Winton, že nápad s dětskými vlaky mu blesknul hlavou, po šesti točených U Pinkasů.

Tak či tak – Kola Dětem jsou tedy na základě impulsu opět tady. Původně jsem si chtěl dát „šábes“, dokud nebude hotové naše nové CD. Ale pak mi došlo, že Kola Dětem jedou po úplně jiné koleji a že ptá se mne na ně daleko více lidí, než na ono nové CD. Není divu. Žádné CD totiž nevyváží dětskou radost a štěstí. Ani Thriller od Majkla Jacksona…., což je v kontextu s dětskou radostí vlastně špatně zvolená persóna.

Vytahuji tedy ze skříně repete benefiční přenosnou kasu pro nadaci Kola Dětem a usedám do křesla, abych naplánoval půlroční výběrčí směs plnou koncertů a přednášek. Den předávky nových bicyklů dětem byl stanoven na poslední červnový den roku 2018 a tentokráte se zaměřím na děti z Olomouce a okolí.

Je mi potěšením, že D.U.Bmusic přijali opět mé pozvání k projektu, stejně jako fůra starých dobrých „partnerksichtů„. Má -li někdo chuť, nápad, touhu či inspiraci jak nás přivést k více obdarovaným dětem – sem s tím. Škarohlídy a tradiční odpůrce této benefice prosím o toleranci a sklopení očí.

V úctě děkuji.

P.S – nemohu nezmínit první hozenou tisícikorunu do benefiční kasy, z peněženky dětské lékařky z Dubu na Moravě, která je tak báječná, lidská a milá, že si mnozí rodiče vymýšlí úmyslně nemoc jejich dítěte, jen aby tuto lékařku zrána navštívili a nechali si od ní nastartovat pozitivně den.

A navíc tlupa bouračů z kmene Listoprďáku, kteří mají v úmyslu být tradičním prvním sólokaprem v rámci benefice a to hned na jejich 11.ročníku Podzimního Běhu Jako Dělo. Bravóóó, nemám slov:-){#emotions_dlg.finger2}

05.11.2017

Jsme v procesu..

....a navíc hajdom, dajdom....a poskrovnu i tydlidom✌️💟

28.10.2017

Mexicóó´!!!

..město Tulum a náš fanoušek. Svět je prostě malej!! Dyť to říkám pořád dokolaCool

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom