17.05.2017

časový propletenec je hotov!

28.04.2017

Tohle je to pravé "ohlédnutí se"

20.04.2017

Nééééé"!!!!!

Ale kdepák paní Placatá. V D.U.B se netroškaří. Omega Replica WatchesSi představte, že ten moroň co jim brnká skoro o palec přišel, ten baskajtrista je tak hluchej, že se řídí jen podle vibrací, co se mu dělaj v pivní flašce.., no a dneská vám paní Placatá přišel ten vlasatej čahoun Omega Replica co jim fouká do zlaté roury blbosti a říká jim " zdar bando kriplů, sorry, ale to nemám bílej rukáv". Na vlastní očí sem to slyšela a na vlastní uši viděla paní Placatá. Von se jim zkriplil taky!! To je Cheap Breitling Replica as ňáký vúdú, milá paní. To na ně musel seslat Al Hasan a jeho sedm panen! Jsem zvědavá, jak ta hromada Cheap Audemars Piguet Replica šrotu chce v sobotu koncertovat!!


Tak tedy pro bezvěrce: tuto sobotu od 19:30 na Pivcu.


P.S - vzkaz pro zdravý zbytek kapely: "Jsou to churva už jen dva dny. Můžete do řiti jen tak sedět doma a čumět třeba do zdi?!! Ale dejte si kolem židle raději matrace!!!"

19.04.2017

Achtung!!

Je-li na výrobku napsáno " Nůž na koberce" - je Cheap Breitling Replica marnotratné používat tento výrobek i na palce. Je tedy na čase dokázat publiku i fanouškům, že palec je pro kytaristu pouhým přepychem. Cheap Replica Watches Navíc pro kytaristu mého kalibru, který používá pouze tříprsté akordy a jednoprstá sóla. Jsou li to tedy vůbec akordy a sóla, že ano! Tak tedy tuto sobotu na přerovském Pivovaru v rámci evropského turné báječných Cheap Audemars Piguet Replica kapel NEŘEŠ a KoWall CompanY. Budeme hrát jako první, neboli tzv. votvíráci a poznáte nás podle lichého počtu prstů v kapele. Replica WatchesVaše agentura Beng a Šmik

10.04.2017

Děkujeme za návštěvu:-)

01.04.2017

Těšíme se na vás!!

27.03.2017

No né!!

Ani ten nejzarytější optimista, Replica Watches ba ani to nejvíc nepřející hovado,..nikdo by nikdy neuvěřil, že moje výstava s názvem Na Kole bude mít takový úspěch. A že navíc obdržím dva dny před ukončením výstavy Cheap Replica Watches prosbu o její prodloužení. Ba co víc! O prodloužení, o besedu a muziku v jednom. Moc vám za to děkuju, neboť je to obrovské ocenění mého způsobu bytí. Tak tedy: Výstava Na Kole prodloužena do 7.4. V tento finální den, můžete být navíc od 17:00 součástí besedy s názvem Na Cestě, k tomu očmuchat mé čundrácké vybavení, poslechnout něco z kuchyně D.U.Bmusic Hublot Replica a navíc si koupit vystavené fotografie za účelem podpory mé další cesty. Děkuju vám...děkuju...a teď mne prosím nechte se štěstím tetelit:-)

swiss replica watches

08.03.2017

Stalo se!!

Mark Chapman zastřelil Lennona den poté, co zveřejnil list New York Times umělcův rozhovor o kapele. Stejný osud postihl i kytaristu Tří Sester Frantu Sahulu, Hublot Replica akoráte to nebylo po interview v Tajmsech, nýbrž Lidovkách. No není to divný?! Proto jsme na rozhovor do novin poslali raději toho nejstaršího. To dá rozum! Budeme netrpělivě čekat na jeho zítřek!:-)

http://prerovsky.denik.cz/kultura_region/pavel-kadlicek-z-kapely-d-u-bmusic-nase-koncerty-bezne-trvaji-treba-ctyri-hodiny-30170307.htm

06.03.2017

Ano, ano...

D.U.Bmusic kdysi řekli:" už nikdy"!! A zčista/jasna jsou D.U.Bmusic zase ve studiu! D.U.Bmusic jsou lháři!! (naštěstí:-)

IWC Replica

Cheap Replica Watches

Cheap Audemars Piguet Replica

26.02.2017

Ano, daří se nám...

..děkujeme našim fanouškům za optání{#emotions_dlg.55}

 

Cheap Audemars Piguet Replica

Cheap Replica Watches

IWC Replica

Hublot Replica

Cheap Replica Watches

 

 

 

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom