11.07.2017

Otázka?

"Chcete si letos zase zahrát"..zněla otázka produkce festivalu Život je. Odpověď byla více než jasná,   neboli " s radostí" ♫
Kdyby totiž nevymyslel v sedmnáctém století Denis Papin jeho tlakový replica panerai watches hrnec, zcela určitě by ho vysmahla Andrea Fleissigová na jí pořádaném festivalu. Princip je totiž stejný - tlak, síla okamžiku, energie a výsledná chuť, emoce a požitek. Chcete li pochopit výraz slova Melting Pot, nemusíte nutně na Colours of Ostrava. Festival Festival ŽIVOT JE (2017) vám tenhle kotel hudby, přednášek, filmů, diskuzí a lidského pábení nabídne v bezbřehé formě. Těšíme se - Těšte se!
D.U.Bmusic - 15.7/18.30 - 20:00 - Brodek u Přerova

23.06.2017

Třebas tuhle??:-)

23.06.2017

Johóóó...

Tahle, a spousta podobných, bude chybět na 5. Festival Pod Nebesy tento víkend v Lipníku. Nedostali pozvání! Můžou zuřit, můžou trhat vzteky prostěradlo a tahat sopel po záclonách....ale realizační tým festivalu ví, co dělá. 


Cele i Britám vstup zakázán!{#emotions_dlg.28}


Takže sorry Bono - D.U.Bmusic mají pozvánku ve schránce! Děkujeme!!!!
D.U.Bmusic 23.6 - 19:00

13.06.2017

Evropský Den Hudby

Jazz za Bukem - akustická dokonalost, Imperio - romská vyhranost, Kowall Company - čistá radost, Atlas světa + D.U.Bmusic - fůze a infůze, Třetí Dáma + Critical Acclaim - syrová hudební posedlost, BS Band + Electric Strings - zkušenost a důraz....Tolik mi toho ve všední den nedá ani procházka v podvečer, po barcelonské La Ramble....

.Oslavte s námi Evropský Den Hudby - Přerov si to zaslouží!

13.06.2017

Tak tedy..

  Zní-li otázka: " budete stát zrovna vy tři na pódiu jednoho z nejlepších filmových festivalů pod širým nebem ?"...je naší odpovědí "ANO....držte si gaťky a těšte se"! 


5. Festival Pod Nebesy - 23.6/ 19.30

billupsinteractive.com

22.05.2017

Sobota se blíží...

Nikdy nezapadající slunce - Zuzana Bobovníková - fotografka a spol., opět prozáří svojí aktivitou Wilsonovu ulici.

  Chystá se repete Den Sousedů a vy můžete sedět doma a čučet do zdi, nebo dorazit na dopolední kafíčko pohrabat se v knižním bazaru, nechat se odfotit, popovídat si a poslechnout něco málo od D.U.Bmusic (9:30) a Atlas Světa (11:00). My osobně jsme tuto akci vyhodnotili loni jako Nejmilejší Akci Roku.


Popadněte sebe, popadněte svoje děti a pomozte oživit "Wilsonku" tuto sobotu 27.5 od 9-13.00
http://bobovnikova.blogspot.cz/2016/05/den-susedov-2016.html

20.05.2017

Matematici z D.U.Bmusic to vyřešili jako první!!

  V kapele je to holt samý Ajnštajn a Ňůtn..., proto prosíme produkce festivalů, aby psali do Line - Upu, že jde o časy a né o příklady!!

 

17.05.2017

časový propletenec je hotov!

28.04.2017

Tohle je to pravé "ohlédnutí se"

20.04.2017

Nééééé"!!!!!

Ale kdepák paní Placatá. V D.U.B se netroškaří. Omega Replica WatchesSi představte, že ten moroň co jim brnká skoro o palec přišel, ten baskajtrista je tak hluchej, že se řídí jen podle vibrací, co se mu dělaj v pivní flašce.., no a dneská vám paní Placatá přišel ten vlasatej čahoun Omega Replica co jim fouká do zlaté roury blbosti a říká jim " zdar bando kriplů, sorry, ale to nemám bílej rukáv". Na vlastní očí sem to slyšela a na vlastní uši viděla paní Placatá. Von se jim zkriplil taky!! To je Cheap Breitling Replica as ňáký vúdú, milá paní. To na ně musel seslat Al Hasan a jeho sedm panen! Jsem zvědavá, jak ta hromada Cheap Audemars Piguet Replica šrotu chce v sobotu koncertovat!!


Tak tedy pro bezvěrce: tuto sobotu od 19:30 na Pivcu.


P.S - vzkaz pro zdravý zbytek kapely: "Jsou to churva už jen dva dny. Můžete do řiti jen tak sedět doma a čumět třeba do zdi?!! Ale dejte si kolem židle raději matrace!!!"

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom