27.03.2017

No né!!

Ani ten nejzarytější optimista, Replica Watches ba ani to nejvíc nepřející hovado,..nikdo by nikdy neuvěřil, že moje výstava s názvem Na Kole bude mít takový úspěch. A že navíc obdržím dva dny před ukončením výstavy Cheap Replica Watches prosbu o její prodloužení. Ba co víc! O prodloužení, o besedu a muziku v jednom. Moc vám za to děkuju, neboť je to obrovské ocenění mého způsobu bytí. Tak tedy: Výstava Na Kole prodloužena do 7.4. V tento finální den, můžete být navíc od 17:00 součástí besedy s názvem Na Cestě, k tomu očmuchat mé čundrácké vybavení, poslechnout něco z kuchyně D.U.Bmusic Hublot Replica a navíc si koupit vystavené fotografie za účelem podpory mé další cesty. Děkuju vám...děkuju...a teď mne prosím nechte se štěstím tetelit:-)

swiss replica watches

08.03.2017

Stalo se!!

Mark Chapman zastřelil Lennona den poté, co zveřejnil list New York Times umělcův rozhovor o kapele. Stejný osud postihl i kytaristu Tří Sester Frantu Sahulu, Hublot Replica akoráte to nebylo po interview v Tajmsech, nýbrž Lidovkách. No není to divný?! Proto jsme na rozhovor do novin poslali raději toho nejstaršího. To dá rozum! Budeme netrpělivě čekat na jeho zítřek!:-)

http://prerovsky.denik.cz/kultura_region/pavel-kadlicek-z-kapely-d-u-bmusic-nase-koncerty-bezne-trvaji-treba-ctyri-hodiny-30170307.htm

06.03.2017

Ano, ano...

D.U.Bmusic kdysi řekli:" už nikdy"!! A zčista/jasna jsou D.U.Bmusic zase ve studiu! D.U.Bmusic jsou lháři!! (naštěstí:-)

IWC Replica

Cheap Replica Watches

Cheap Audemars Piguet Replica

26.02.2017

Ano, daří se nám...

..děkujeme našim fanouškům za optání{#emotions_dlg.55}

 

Cheap Audemars Piguet Replica

Cheap Replica Watches

IWC Replica

Hublot Replica

Cheap Replica Watches

 

 

 

23.02.2017

Jakob Collier..

. Britský deník The Guardian označil Colliera za „nového spasitele jazzu“ a v recenzi popsal jeho show jako „ohromující a jedinečnou“. Collier si svým talentem získal i uznání velkých hvězd hudebního světa. Slavný americký hudební vizionář Ouincy Jones, známý také jako producent nejprodávanějšího alba na světě Thriller od Michaela Jacksona, označil Colliera za nejtalentovanějšího mladého hudebníka, kterého kdy viděl: “Je to jeden z mých nejoblíbenějších mladých umělců na světě… naprosto dechberoucí show!”.K jeho dalším obdivovatelům patří Pat Metheny, Jamie Cullum nebo Steve Vai.

 

..božínku, vždyť je mu teprvá jeden Hublot Replica a dvacet. A tak krátký život písklete mu stačí na to, aby zamíchal jazzovou hudební sekcí. A nejen jazzovou, protože to co Collier sám - podotýkám SÁM - dokáže tvořit a stvořit, je dech beroucí. Není to hudba pro každého a už vůbec ne pro masy. Ale jeho moderní a neotřelý přístup k tvorbě hudby i videí je famózní. Ne Cheap Replica Watches nadarmo posbíral ceny GRAMMY jako rohlíky. Starší hudební generace se tedy ptá: " kdo to kurva je?". Já se ptám: " Co bylo kurva obsaženo ve spermatu jeho otce"!!? "Byl to hudební heroin"!!???


19.02.2017

Jak vidno..

..některým z DUBu se daří:-)....děkuju za foto pane Majer{#emotions_dlg.47}

Hublot Replica
Hublot Replica Watches

Cheap Replica Watches

IWC Replica

Cheap Audemars Piguet Replica

01.02.2017

Tradáááá!!!

Bajka o tom, kterak "fotograf - amatér" nabídku z galerie dostal. A vezmeme li v potaz, že ještě na Cheap Audemars Piguet Replica vernisáži zabrnká na kajtru jako "kytarista - amatér", máme jasný důkaz o tom, že zázraky se dějí!

  Pro ty, kdož nevědí co je to vernisáž - tak je to úvodní fáze výstavy, kde se žerou chlebíčky, pije šampíčko, kolem se motají echt kočičky a všichni společně hodnotí, že: "tohle je fakt kámo Cheap Replica Watches umění jako prase, v tom se vyznám..":-)...Brekekééé....těším se!

14.01.2017

Prohlášení:-):-)

D.U.Bmusic by se rádi omluvili kapelám Critical Acclaim a THE SMILE Official za průvodní fotogalerii k článku "Benefiční koncert v Pivovaru táhnul.." Přerovský deník, v níž figuruje vlastně jen D.U.Bmusic. Je to k pousmání.

  Možná jsme hráli v době, kdy bylo nejlepší světlo k focení:-) Vezměte to prosím s rezervou, neboť hlavní je suma 8 395,- která se vašim přičiněním vybrala na dobrou věc. Autorovi Replica Watches článku jsme již zaslali fotografie umělců pro příští rok, aby si ušetřil cestu.

Díky a držte se{#emotions_dlg.rock}

Cheap Audemars Piguet Replica

 

http://prerovsky.denik.cz/zpravy_region/beneficni-koncert-v-pivovaru-byl-narvany-vytezek-podpori-hospic-20170110.html

13.01.2017

Písnička Den,

 

 

.. kterou napsal Martin Procházka a kterou od nás převzala společnost NOVA pro jejich nový seriál Krvavá Bradla, dává Cheap Replica Watches vyniknout hlavně multi-kulti-intrumentálně nadané Jitka Žujová. Její dominantně třaskavá hra vejcem, švih zápěstím a vrnění se v bocích roztápí vzduch v místností a rozvazuje barmanům šňurky od bot. IWC Replica WatchesCo dodat... Lascivní hra zlaté roury a vejce - od dubna na Nově.

 

03.01.2017

Na NOVÝ ROK S DOBRÝM SKUTKEM.

...: vyrukovat na D.U.Bmusic s takovýmhle názvem benefičního koncertu – tomu se říká “ sázet na první Hublot Replica dobrou“. Nikdy, podotýkám nikdy!, neodmítáme účast na benefičních koncertech, jež mají dobrý nápad a přímý tah na branku. Když jsou navíc součástí koncertně-hudebního bublifuku ty nejzajímavější a nejbarevnější bubliny – Critical Acclaim a THE SMILE Official, stáváme se okamžitě rádi součástí. Budeme společně s Jiří Drtil - acoustic sloužit jako takzvaní zahřívači nástrojových kabelů a požívači téhle půvabné akce s dobrým záměrem. Prosím, přijďte podpořit báječnou myšlenku Cheap Replica Watches a splňte si své novoroční předsevzetí, že nebudete v roce 2017 sedět pořád doma, jako lemry a zebry!
Pro ty, kdož chtějí přijít do křížku se sobotním TV programem mám předzvěst: .20:00 – Vinnetou, Bezpečný přístav, Hawaii 5-0 VI, Kutil Tim 23.díl

 

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom