24.12.2016

Svátky žuchly na zem!!

,,už zase. Rok za rokem a rokem a rokem. Omega Replica Watches Už je to skoro pruda. Ale má to i pozitiva. Vyrábět a vymýšlet tradiční Pé-eFka. Možná si někdo myslí, že už je to v dnešní době přežitek. Ale možná je Cheap Breitling Replica ten někdo ocasoid a neví, že je to kus naší vlásečnice. 

  A tak vpouštíme dnešním dnem do Cheap Audemars Piguet Replica vašich schránek naše nová poselství. Snad udělají radost a přinesou pousmání.

Děkujeme, že tu trucujete na tom světě s námi{#emotions_dlg.42}

13.12.2016

Vánoční mecheche se blíží!!

Celkem dvanáct muzikantů na jednom improvizovaném pódiu.

                            D.U.B + Atlas Světa.

To máte 26 nohou, 26 uší (z toho dvě plastové), 260 nehtů, 17 kulek (tady mi to neštymuje), patery kalhotky(Vendó!),416 zubů...atd.

A když nebudete zlobit, tak vám zahrajeme i song Gudbaj Gudbaj tu Evrybodý{#emotions_dlg.finger2}

04.12.2016

A je to tady!!

Většina hudebníků se touží dožít svého koncertu v Madison Square Garden. My se toužíme dožít Vánočního Pivovaru. Dožít a přežít! Každoročně! ......Love{#emotions_dlg.55}

04.12.2016

Šmarjáá..

... já nevím co napsat?..Vźdyť vy jste do té benefiční krabice pro Kola Dětem naházeli včera 9640 korun. I můj pes Santiágo se z toho vyvrátil a od rána nežere! Jako já! Obrovský dík a rytířský řád patří Jan Žďánský za jeho srdce a přístup. Stejně tak kapele a všem co přišli a podpořili. Tímto se zároveň omlouvám za můj včerejší hudební výkon, spojený s lékařskou zprávou. Díky za pochopení. Jsem k vám všem ve veliké úctě.

03.12.2016

Tak tak..

Doktor říká: "..máte akutní zánět dutin.."

Já říkám:.." ale já mám v sobotu důležitý koncert".

Doktor říká "..tak to bohužel, to nezvládnete,..ostatně - nejste to vy, kdo vykřikoval vloni na koncertě na náměstí, že má chlamydie?"

Já říkám "..ano,jsem to já".

Doktor říká: "..tak hezký koncert a v pondělí na viděnou".


Tak tedy říkám: Uvidíme se večer!! Budeme hrát potichu, něžně, dokud mi jedna z hlasivek neřekne: balíme kámo!

Těšíme se{#emotions_dlg.srdce}

24.11.2016

A tak se nám v kapele narodilo další hlasité děcko!!

..A není to ledacjaké děcko! Je to Kettner a Hughes{#emotions_dlg.drunksing}...A svítí jako vánoční stromeček!!

20.11.2016

Bóóóóže!!! Tolik peněz!!!

  Děkujeme Listoprďákům jménem Kola Dětem!! Věřili jsme a nezklamali se!! S honorářem za cestovatelskou přednášku z minulého týdne ve Zlíně jsme dohromady na nějakých šesti tísíci ká-čé,...neboli " první dětské kolo je domááááá"!!!!!!{#emotions_dlg.finger2}

Ale náš cirkus jede dál, neboť ten kdo chvíli močil - již močí opodál! Tak ještě jednou Listoprďáci " děkujeméééé"!!!!!{#emotions_dlg.srdce}

18.11.2016

Musím věřit...

... musím věřit, musím věřit....Zítřejší předpověď je prý chujová a mohla by mít vliv na účast a případnou podporu Listoprďákúčastníků v rámci naši benefice Kola Dětem.   

Ale musím věřit, musím věřit, musím věřit...Bez víry by to nešlo. Budu tam s tou kasičkou stát i kdyby padaly z vesmíru Gagarinovy lejna. Třeba půjde kolem alespoň hajný a přihodí k doposud vybraným dva a půl tisícům ká-čé své kapesné.  

             

 

 

A navíc, na Listoprďák 2016 se rekrutují jen ti nejtvrdší a nejhouževnatější. Pro ty je déšť a zima jako ondřejovka na chleba...Musím věřit, musím věřit....a jim já věřím!!

{#emotions_dlg.srdce}

12.11.2016

Prosíme..

.. věnujte nám 1:35 ze svého času, pro shlédnutí videa Kola Dětem. Snáze pak pochopíte naši buldočí vytrvalost, ve shánění peněz na nová kola, pro děti, které to nemají v životě zrovna "pink".

  Pokud nám fandíte, zúčastněte se prosím některého z našich předvánočních koncertů, či některé z cestovatelských besed a podpořte tam projekt Kola Dětemdrobným finančním příspěvkem. Pomůžete nám tak připravit pro pár dětí nezapomenutelné vánoce.

  Děkujeme Vám. S úctou D.U.B music{#emotions_dlg.srdce}

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom