26.05.2016

Znáte svého souseda?

..já jo. Mám tři sousedy, ze tří stran. A znám je všechny.

   No jó, ale já bydlím na dědině a to je jiná. Tady jsme sousedi všichni. A navíc jsme všichni bratří a sestry, Tedy dost možná. Vlastně doufám, že s některýma bratr ani sestra nejsem. Ale to jsem odbočil{#emotions_dlg.25}

  V roce 1999 kohosi v Paříži napadlo, že posledního května by se měli sousedé všech ras trošku podružit a poveselit se. Inu Paříž, řeknete si. Ale dnes už se Svátek Sousedů slaví ve čtyřstech městech po Evropě. Dobrý, ne?

  A jelikož je Přerov město evropského vyznání, chtějí se sousedé seznamovat i tady. A to je nadmíru fajn, neboť poté třeba zcela zaniknou hrdé a typické panelákové nářky typu:"Kurva, kdo tu vrtá v sedm ráno", nebo " Nenechávejte ten bordel na chodbě" a budou vyměněny za zvukomalebné " pane Karfiol, již jste dlouho nevrtal,...nechcete si švihnout do zdi alespoň malou dirku? Co?...jsme přeci sousedé..."

  Nuže, chcete-li poznat své sousedy, chcete-li se zapojit do fajn věci a podpořit tak aktivitu bezvadných lidí, kteří touží po barevnějším Přerově, stavte se tuto sobotu mezi 9-16 na Wilsonovu ulici v Přerově. Můžete poslouchat hudbu, posedět, pokecat, pojíst, nechat se vyfotit či nechat se dojmout.

Tak jako tak, D.U.B music akci podpoří narychlo svolaným akustickým koncertem v rozmezí 10 - 11.30

Halelujah{#emotions_dlg.48}

05.05.2016

Chachar na fotce může být Louis Armstrong..

, ...ale není. Je totiž světlý a je to Hanák. Jura Hanák ! 
No a D.U.Bmusic budou na zítřejším koncertě poprvé bez něj a bez jeho zlaté roury. Tedy jako Nazí v Trní, nebo jako Muž s jednou Kulkou.
Jirka má totiž chovnou stanici na dvouhlavé kočky a jeho micina Larisa má zrovna zítra vrhnout novou várku. No a jelikož má z každého kotěte cirka 11 000,- bez daně, je jasné že bude raději Larise masírovat rozkrok, než hrát s náma v Lipníku. 
Slibujeme, že uděláme vše pro to, aby měl Juraj pocit, že je s kapelou na pódiu a kapela měla pocit, že drží Larisu za všech pět tlapek.
D.U.Bmusic - Lipník nad Bečvou - náměstí TGM 18:00

29.04.2016

Milujeme hraní v Brně..

..hrajeme tam tuze málo, až pramálo. Brno je totiž Zlatá Loď a všechno se tam bliští. A navíc je Brno soběstačné v rámci kultúry a každý třetí na chodníku je herec, skoroherec, nebo zpěvák. Říkali to v Top Stár Magazínu. A tam se nelže. 

  Ponoříme se tedy do největší megapole na Moravě, přímo v Klubu Na Dráze se strhující grupou Kula Pikle. Pod širým nebem, za širým lánem a s jarem u frňáku. (jako s jarem,...né s jarem....chápete){#emotions_dlg.23}

17.04.2016

Není Tibet jako Tibet..

..tohle nebude story o vlajkách ani lámovi. Bude to story o brněnské legendě Tibet. Legendě plné krásných "plejbojů" co mají tělo samý sval a šlachu a ještě k tomu umějí vrnět na své nástroje tak, že se sype omítka.

  Tak tenhle respektovaný Tibet si řekl, že D.U.Báci jsou nejvhodnějším adeptem na předkapelu, neboť jsou natolik staří a oslizlí, že po jejich vystoupení tibeťani vylížou talíř a sklidí veleaplaus.

 OMYL!!!!{#emotions_dlg.68}

Veliký Dalajláma asi zaúřadoval a nechal pomocí mimo-verbálních vln (fakt nevím, jestli něco takového existuje) dokřápat ruku jednoho z tibeťanů. Jejich vystoupení se tím pádem ruší - čili plný talíř je čí? Nááááš!!! Johóóó{#emotions_dlg.finger2}

Lukáši - ty kytarovej křiváku, dávej si na tu sádru pozor. My to odehrajeme jako poctu tvojí levačce!!! A příště už s váma všema!!

Tibet forever{#emotions_dlg.srdce}

14.04.2016

Není pochyb..

  Martin Procházka je velice talentovaný trombo-foukač. Kdyby místo muziky foukal sklo pro Crystal Bohemia, potrhal by jim normy i foukací trubice. Martin ale zvolil trombón, neboli pozoun, čili cca 270cm pokroucené trubky. A článek níže - o Martinově úspěchu na poli vážné hudby dokazuje, že si  zvolil dobře.{#emotions_dlg.finger2}

  V rámci D.U.Bmusic by ale nebylo fér, vyzdvihovat pouze Martinovu gloriolu a nezmínit při tom zbytek foukací posádky.  Jirka Hanák i Venda Kopečný jsou totiž neméně dobří.  Dokáží řídit traktor, koulet při hraní očima, kácet stromy,být srandovní, vázat dračí smyčku a poklepávat si nohama do rytmu i mimo rytmus.  Bravurní muzikanti a kámoši do party. To je super směs pro muzikantskou budoucnost.{#emotions_dlg.grouphug}

Přesto mi to nedá, abych neodkryl karty. V kapele D.U.Bmusic je totiž jediný opravdový muzikant.  Nikdo z posádky mu nesahá - ni po kotníky, ni po ucho .  Nikdo z posádky. Ani kapitán, ani plavčík.

Rosťa Žaba „Tlustý drát“ si totiž svoje dudlání vydřel do úmoru. Nedostal naděleno shůry. Nedostal podporu v rodině.  Bez vzoru. Bez emocí. A s první basou koupenou z mého žoldu.  A stojí vedle mne skoro třicet let. Bez komentářů, bez sentimentu, vždy připraven. Hodiny trénování před každou zkouškou, před každým koncertem. Profesionál každým coulem.

Naši fanoušci tvrdí, že stojí zbytečně vzadu. Prý se na něj krásně dívá, neboť z něj číší radost z tónu v jeho obličeji. Tak to je.

Tak to je…..{#emotions_dlg.rukaon}

12.04.2016

Zpráva z médií..

Talentovaní hudebníci ze základních uměleckých škol po celé ČR se na pódiu Dvořákovy síně včera potkali se členy České filharmonie a pod vedením Jiřího Bělohlávka společně provedli díla Mendelssohna, Musorgského a Schuberta.

 

 Zcela přehlédnutelná zpráva a obyčejné sdělení. Jeden den, pár lidí a láska k hudbě. Málokdo z takové zprávy pochopí, že se v onen den setkala v pražském Rudolfinu mladistvá zapálenost s dospěláckou zkušeností, pokora, úcta, hudební sex-appeal a dravost. Zkušení matadoři České filharmonie se museli mít na pozoru, neboť sledovali či spíše naslouchali, kterak jim mládí dýchá na záda. A věřím, že nejpovolanější z povolaných -pan dirigent Bělohlávek si musel brumlat pod nos, ještě večer, když si čistil zuby.

  A já, jakožto rokytnický Bělohlávek jsem v rozpuku, neboť jeden ze zmíněných talentů, hrajících v dvořákově síni byl náš trombonista Marťas.

  Jsem na tebe strašně pyšnej kluku. Tohle ti už nikdo nevezme{#emotions_dlg.finger2}

Ostatně, nemáš Marťo číslo na Bělohlávka? Potřeboval bych pár lidí z jeho ansámblu do Music Bitch{#emotions_dlg.smileysex}

http://www.tvprerov.cz/index.php/prerovske-aktuality/rok-2016/duben

od 6:45

31.03.2016

Dostalo se nám ..

..výhradního práva odehrát oslavu společných padesátin jednoho páru. Pocta a radost v jednom. Být na jeden večer součástí dlouhé lásky, čistoty a poklidu.

Ej ej..{#emotions_dlg.daja}

Nevím a vím zároveň, proč se mi při rozbalení pozvánky vyloupla v hlavě kultovní hudba z filmu Jeden muž a Jedna žena

28.03.2016

Krásné Velikonoce..

..s D.U.B vejcema{#emotions_dlg.21}

21.03.2016

Pokud rádi cestujete..

..zajisté se vám vryjí do mozkové kůry názvy jako Place de la Concorde, Tchien-an-men, Plaza Cibeles, Trafalgar Square, Plaza de la Constitución,Piazza del Popolo, Krasnaja Ploščaď...atd.

  No a pokud rádi necestujete, tak máte v hlavě jen náměstí TGM v Přerově.

Všechna světová náměstí jsou si svým způsobem podobná.

  Přerovské je vyjímkou. 

My máme opět tu čest, že jej naplníme naší hudbou. Ali nám poté prodá gyros za polovic, paní uklízečka z Emosu nám zamává, holky z Kika si zajdou po šichtě na frťana a Man in black nám sundají botu z auta ...a poveselíme se.{#emotions_dlg.srdce}

  No schválně, na které plaze, place, squéru či ploščadi by ste tohle prožili..!?! He?

20.03.2016

Děkujeme!!

...Jaro je tady!!

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom