18.11.2017

Kola Dětem 2018

Odraz světel semaforu ve výloze baru španělského města Albacete umocňoval pohled na obraz Dona Quijota na Rocinantě, kterak si to šmarují s věrným kámošem vstříc boji s přesilou. Dopíjel sem druhé pivo, takže není divu, že tenhle vjem vyvolal impuls. Tradičně. Mám za to, že většina těch, kdož snažili se přinést světu špetku dobra, započali svůj boj u piva, nebo sklenky vína a v kruhu těch, kteří klepali jim na čelo. Možná se jednou přizná i Sir Nicholas Winton, že nápad s dětskými vlaky mu blesknul hlavou, po šesti točených U Pinkasů.

Tak či tak – Kola Dětem jsou tedy na základě impulsu opět tady. Původně jsem si chtěl dát „šábes“, dokud nebude hotové naše nové CD. Ale pak mi došlo, že Kola Dětem jedou po úplně jiné koleji a že ptá se mne na ně daleko více lidí, než na ono nové CD. Není divu. Žádné CD totiž nevyváží dětskou radost a štěstí. Ani Thriller od Majkla Jacksona…., což je v kontextu s dětskou radostí vlastně špatně zvolená persóna.

Vytahuji tedy ze skříně repete benefiční přenosnou kasu pro nadaci Kola Dětem a usedám do křesla, abych naplánoval půlroční výběrčí směs plnou koncertů a přednášek. Den předávky nových bicyklů dětem byl stanoven na poslední červnový den roku 2018 a tentokráte se zaměřím na děti z Olomouce a okolí.

Je mi potěšením, že D.U.Bmusic přijali opět mé pozvání k projektu, stejně jako fůra starých dobrých „partnerksichtů„. Má -li někdo chuť, nápad, touhu či inspiraci jak nás přivést k více obdarovaným dětem – sem s tím. Škarohlídy a tradiční odpůrce této benefice prosím o toleranci a sklopení očí.

V úctě děkuji.

P.S – nemohu nezmínit první hozenou tisícikorunu do benefiční kasy, z peněženky dětské lékařky z Dubu na Moravě, která je tak báječná, lidská a milá, že si mnozí rodiče vymýšlí úmyslně nemoc jejich dítěte, jen aby tuto lékařku zrána navštívili a nechali si od ní nastartovat pozitivně den.

A navíc tlupa bouračů z kmene Listoprďáku, kteří mají v úmyslu být tradičním prvním sólokaprem v rámci benefice a to hned na jejich 11.ročníku Podzimního Běhu Jako Dělo. Bravóóó, nemám slov:-){#emotions_dlg.finger2}

05.11.2017

Jsme v procesu..

....a navíc hajdom, dajdom....a poskrovnu i tydlidom✌️💟

28.10.2017

Mexicóó´!!!

..město Tulum a náš fanoušek. Svět je prostě malej!! Dyť to říkám pořád dokolaCool

18.10.2017

Jojó, tak to je...

Kéž by náš parník D.U.B dokázal vysazovat všechny své ovečky na ostrově štěstí ....k tomu nám dopomáhej Bůh či Aladin..., no hlavně " kéž, kéž, kéž..." ❤❤❤🎸

 

17.10.2017

jeduuuu!

Houhouuuuu{#emotions_dlg.28}

 

17.10.2017

Tak Alou..

Kultovní brněnská Stará Pekárna je za námi a můžou tedy vypnout pece!...A teď vzhůru na Přerov. Těšte se, bo Gazdina roba jede v neskutečným laufu na pódiu a náš Venda na baru:-)...A hrajeme první!! (to kdyby přišel někdo kvůli nám:-):-)

14.10.2017

Gazdina Roba und D.U.Bmusic společně..

Náš nadcházející dvojkoncert se skupinou Gazdina Roba bude vlastně jakýsi, či jákási "battle" půvabných zpěvaček. Peťka Jonášová má enormní šmrnc, zkušenosti, báječně jí to zpívá, ale je lehce-čerstvá mamina - tudíž je "vykojená" a zapomíná texty a termíny!

  No a toho hodlá využít naše kouzelná madam Jithulé a hodlá Peťce naservírovat pravý direkt z talentu a šmrncu. Kromě toho ji hodlá přepít na baru o dva džejmsny a pak nechat na dně flašky svoje podepsané tanga pro barmana.

No uvidíme! Dokonce dvakrát....milé{#emotions_dlg.48}

16.10  - Brno/ Stará Pekárna 20:00

20.10 - Přerov/ Minipivovar Parník 20:00

07.09.2017

"Koncertní dvoják" za dveřmi..

..ano, měl bych správně před odjezdem sedět na prdeli a nasávat atmosféru domova, teplých peřin a bílé ledničky. No D.U.B svolalo vojáky do zbraně a nezbývá než v pátek vyrazit odehrát svatbu do Adršpachu. A jelikož řekla nevěsta – vezměte si raději i čepice – tak je jasné, že potečou nudle z čumáku.
To sobotní akce v Olomouci má v sobě mystično. Křest nové lodi totiž nebývá každý den. V lokalitách, kde je móře, jde o věc shodnou třeba s oslavou Nového roku. Tak tedy, kdo má zájem potkat nás v Olomouci, tak fidláme od 16.45{#emotions_dlg.64}

http://www.plavbyolomouc.cz/novinky/11

29.07.2017

Byli-li jsme letos zase na Colours??

...no jasně...jak jinak?!...a kde jinde?!

 

11.07.2017

Otázka?

"Chcete si letos zase zahrát"..zněla otázka produkce festivalu Život je. Odpověď byla více než jasná,   neboli " s radostí" ♫
Kdyby totiž nevymyslel v sedmnáctém století Denis Papin jeho tlakový replica panerai watches hrnec, zcela určitě by ho vysmahla Andrea Fleissigová na jí pořádaném festivalu. Princip je totiž stejný - tlak, síla okamžiku, energie a výsledná chuť, emoce a požitek. Chcete li pochopit výraz slova Melting Pot, nemusíte nutně na Colours of Ostrava. Festival Festival ŽIVOT JE (2017) vám tenhle kotel hudby, přednášek, filmů, diskuzí a lidského pábení nabídne v bezbřehé formě. Těšíme se - Těšte se!
D.U.Bmusic - 15.7/18.30 - 20:00 - Brodek u Přerova

Get the Flash Player to see this player.

 
bandzone
myspace
Promotec JCdesign JKV Trading Toom